16 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

 • AGN-01

  AGN-001 Motoryat 22 Kwa enerjiye sahip jeneratör ve her kabinde de klima bulunmaktadır. Kısacası mavi turunuzda konforunuz için her şey düşünülmüştür.
  Devamını oku
 • AZC-B-101

  Tamamen yerli yapım Bodrum’da üretilen yelkenli tekne modelimiz AZC-B-101 şehrin monotonluğundan sıkılan, denizin masmavi sularında gözlerden uzak tatil arayanlar için sizleri bekliyor.
  Devamını oku
 • Bavaria 30 Cruiser

  Bavaria 30 Cruiser Bavaria 30 Cruiser 9.47 m uzunluğundadır. Yelkenli yatın demeti 3,29 m’dir. Teknenin derinliği 1.85 m’dir. Bavaria 30 Cruiser içerisine en fazla 5 mürettebat üyesi alabilirsiniz. Bu gemi seyirinde oldukça keyiflidir. Teknede 2 kabin vardır. Konukların rahatlığını önemseyen bu modelde için 1 duşlu tuvalet vardır. Bavyera 30 Cruiser toplam yelken alanı 46-48 m2’dir. Dizel tankı 90 litre kapasiteye sahiptir, su deposu 140-150 l’ye kadar sahiptir. Yelkenli birimin bu versiyonunda Volvo Penta 19 HP motorları bulunmaktadır. Tam boy 9,47 m Gövde Uzunluğu Su Hattı Uzunluğu 8,25 m Genişlik 3,29 m Salma derinliği (ort.) 1,85 m Kısa salma derinliği (ort.) Boş Ağırlık (ort.) 4.191 kg Ballast (ort.) 1.001 kg Engine, Volvo Penta with Saildrive D1-30 Motor Gücü 20,9 kW/28,4 hp Mazot Tankı (ort.) 95 l Su Tankı (ort.) 150 l Kabinler – Heads, standart 2 Çekek, standart version 6 Yükseklik, salonda (ort.) 1,85 m Anayelken ve Genoa, standart, standart […]
  Devamını oku
 • Bavaria C45

  Bavaria C45 Genel Bakış Bavaria C45 tasarlandığında, insanların büyük bir yüzme platformu, büyük kokpit ve parlak salon gibi özellikleriyle ve aynı zamanda en yüksek esnekliğe sahip bir yatla insanların kendilerini evlerinde hissedecekleri bir yat üretilmesi hedeflenmiş. Bu modelin Kullanılabilir iki sürüm vardır: “Tatil” ve “Stil”. Yeni Bavaria C45, çok yönlüdür. İç mekanı ile Bavaria C45 60 m² İyi bir iç mekan her zaman stil ve işlevselliğin mükemmel bir kombinasyonudur. Bavaria C45’te, özellikle ahşabı seçerek stili sahibi bir yatın keyfini sürebilirsiniz. Klasik maun, beyaz meşe veya zarif ceviz. Karadaki eviniz kadar rahat hissedebileceğiniz, tümü güverte altında doğal parlak bir ortam oluşturmaktadır. Bavaria C45 Dış cephe Maurizio Cossutti ve ekibi Bavaria C45’in tasarımında ustalaştı. Net çizgileriyle gerçekten eşsiz bir şaheser oluşturdular. Üç büyük pencereli uzun bir gövde, uzun bir pencere şeridi, dar görünümlü bir üstyapı. Kısacası süper yat tarzında bir siluet. Bu yat, 45 metrelik yelkenli yat segmentinde tamamen yeni, taze bir […]
  Devamını oku
 • Bavaria Cruiser 37

  Bavaria Cruiser 37 Performans ve mekan bakımından, sportif olmaktan hoşlanan, ancak boş zamanlarının rahatlatıcı yönünü de ihmal etmek istemeyen denizciler için bir seyir yattır.
  Devamını oku
 • Ferretti 550 Yat

  40 seneyi aşkın süredir flybridge motoryatlar üreten Ferretti, 550 modelinde daha yuvarlak ve zamandan arındırılmış hatlar tercih ettiğini görüyoruz
  Devamını oku
 • Ferretti 850 Yat

  Yatın, güçlü ve agresif bir kişiliğe sahip olan aynı zamanda keskin açılarla karakterize edilmiş koyu renkli profili ile  hemen göze çarpmaktadır.
  Devamını oku
 • Ferretti Yachts 920 Pure

  Ferretti 920 Pure Yat, konuklara tüm alanlarda eşlik eden, böylece su üzerinde gerçek bir lüks villa haline gelen, rakipsiz bir yattır. Mimari, yeni malzemelerin ve kumaşların sıcak renkleri, teknedeki atmosferi hiç olmadığı kadar misafirperver kılıyor.
  Devamını oku
 • Ferretti Yat 720

  Denizde yeni bir yaşam biçimini başlatan bu yat, Cannes Yachting Festival 2019’da ilk kez sahneye çıktı. Ferretti Yat 720, inanılmaz alanlar, bol miktarda istifleme alanları ve sıra dışı tavan yükseklikleri sayesinde navigasyon deneyimindeki çıtayı yükseltiyor. Sahibinin süiti, kendine özgü bir ortamı ortaya çıkaran, cömert alanlarıyla, ana güvertenin malzeme ve renk oyunlarını çoğaltır. Ayrıca gömme dolap ve geniş en-suite banyo ile sürekli olarak diyaloglu bir ortam sunar. Banyo tasarımı mevcut trendlere uygun olarak işlevseldir. Genel olarak, bu yeni modelin tarzı, duvarların nervürlü deseni, tavanın şeritleri, ve salon büfesinin eğik şerit motifi gibi farklı desenlerin başarılı bir karışımına dayanmaktadır.
  Devamını oku