Çeşme Yat Kiralama ile Tatiline Fark Kat

Ege Bölgesi’nde yer alan Çeşme, İzmir’in en güzel ilçelerinden biridir. Mavi bayraklı plajları, bembeyaz kumsalları, sınırsız eğlence hayatı ile Çeşme  yerli ve  yabancı turistlerin de favorileri arasındadır. Tatil için Türkiye’nin en çok tercih edilen bölgelerinden birisi olan bu cennet  ilçemiz turistlerin de odak noktası olmuştur. Nüfusu sadece 45.000 olan Çeşme’nin nüfusu yaz dönemlerinde 5-6 kat kadar artmaktadır. Mayıs ayından itibaren deniz sezonu açılır.  Çeşme’de suyun sıcaklığı ortalama 20 derecedir ve Kasım ayına kadar denize girilebilmektedir. Kentte Osmanlı Dönemi’nden kalma en güzel eserler Çeşme Kalesi ve Kervansaray’dır. İlçede bu dönemde yapılmış pek çok çeşme de yer almaktadır. Binlerce yıllık tarihî ve eşsiz doğası ile misafirlerini kucaklayan Çeşme’de yapılacak birçok keyifli aktivite bulunuyor. VIP yat kiralama da dahil olmak üzere denizin tadını çıkarmak için en uygun alternatiflerden birisi de tekne turlarıdır. Çeşme yat kiralama sayesinde, merkez ve Ilıca’dan kalkan tekneler ile birbirinden güzel koylarda denize girebilir, güneşlenebilir ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Otel ve villa haricinde lüks bir tatil arıyorsanız, gözlerden uzak, farklı bir tatil için, Çeşme yat kiralama hizmetinde Sava Turkey kalitesini denemelisiniz.

cesme yat kiralama hizmeti

Çeşme Tekne Kiralama Hizmeti

Tekne kiralama hizmeti 2020 yılında en popüler tatil seçeneklerinden birisi olmuştur. Pandemi sebebiyle 2-3 ay dışarı çıkamayan tatilciler, bahar döneminde yaptırdıkları rezervasyonları iptal ettirmek zorunda kalmışlardı. Otellerin kalabalığından çekinen kesime göre trend olan tekne kiralama hizmeti, Çeşme bölgesinde de sizlere sunuluyor. Çeşme tekne kiralama hizmeti sunan Sava Yatçılık ile iletişime geçerek lüks motoryatlar ve yelkenliler kiralayabilir, güvenli tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Çeşme Yat Kiralama Hizmeti ile İlgili Sorulan Sorular

Tatilcilerin bu bölgede tatile geldiklerinde sıkça sordukları soruları sizler için listeledik.

İletişim sayfasından bizimle iletişime geçerek rezervasyonunuzu yaptırabilir, tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Tüm dünyayı zor bir sürece sokan bu virüse karşı, Türkiye Cumhuriyeti de gerekli önlemleri almıştır. Sağlık Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı tarafından belirlenen tüm kuralları harfiyen uyguluyoruz. Diğer tüm bölgelerde de olduğu gibi Çeşme yat kiralama hizmeti verdiğimiz tüm yat ve guletlerimizi her gün düzenli olarak dezenfekte ediyoruz. Tatilcilerin giriş ve çıkışlarında da kapsamlı temizlik çalışmaları yapılıyor. Ayrıca yatlarımızın içerisinde el dezenfektanları bulunmakta olup personellerimiz ise maske ve sosyal mesafe kuralına uygun olarak hareket ediyorlar.

Fiyatlar değişmemektedir. Bodrum, Marmaris, Antalya ve diğer yat kiralama hizmeti verdiğimiz bölgelerde de fiyatlar aynıdır. Her yatın bulunduğu bir liman vardır ve bu limandan kiralanabilir. Her bütçeye göre yat kiralama hizmeti mevcuttur fakat fiyatlar değişmez.

Bölgede gezilebilecek birçok koy ve ada bulunmakta. Sava yatçılık olarak Ayayorgi Koyu, Mavi Koy, Eşek Adası, Alaçatı Delikli Koy, Hacettepe koyu gibi yerleri gezmenizi öneririz.

Kiralık Yatlarımız Hakkında Sizi Aramamızı İster misiniz ?