Kekova Yat Kiralama ile Akdeniz Tatili - Sava Yat Kiralama

Kekova

Kekova yat kiralama hizmeti alabilmek için Kekova’nın bulunduğu bölgeyi tarif ederek başlayalım yazımıza. Antalya’nın Kaş ve Demre ilçeleri arasında yer alan bu bölge, Türkiye’nin en önemli turistik bölgelerinden biridir. Kekova, Üçağız köyü, Simena (Kaleköy), Batıkşehir, Akvaryum Koyu ve Tersane Koyu’nu kapsayan bölgenin genel adıdır. Bölge tarihle doludur ve Likya, Roma ve Bizans dönemlerinin kalıntıları görülebilir. Ancak insanları bölgeye çeken şey, MS 2. yüzyılda bir depremle bölge yıkıldığında batık şehri görmektir.

Kekova Hakkında

Kekova, Antalya’nın Demre ilçesinde bir adadır. Ada sadece turistik amaçlı kullanılır ve binalar oda kahvaltı, kafe ve restoranlardan oluşur. Antik Likya yerleşimi Dolichiste’nin kalıntıları hala adada mevcuttur. Bu kalıntıların bazıları hala deniz altındadır. Kekova adası 1990’dan beri doğal bir rezerv olarak hükümet koruması altındadır.

Kekova Yat Kiralama

kekova yat kiralama

Arkadaşlarınız ve ailenizle bozulmamış koyları keşfetmek, el değmemiş doğayı lüks bir otel konforunda yaşamak; bu bir rüya değil. Yaz, sonbahar ve ilkbahar aylarında özel yat kiralayarak Kekova’nın tadını çıkarabilirsiniz. Yat kiralama tatilleri sakin, huzurludur ve size doğa ile iletişim kurma fırsatı verir.

Kekova Yat Kiralama Hakkında

Grubunuzun büyüklüğüne ve bütçenize göre farklı yatlar kiralayabilirsiniz. Deneyimli kaptan ve mürettebat sizi harika bir koydan başka bir harika ıssız adaya götürür ve tatil sırasında size hizmet eder, tek yapmanız gereken Kekova Yat Kiralama tatilinin tadını çıkarmaktır. Gece hayatını veya kalabalık tatil merkezlerini sevmiyorsanız, Bu bölgedeki Yat Kiralama hizmeti sizin için uygun tatil türüdür. Tur sırasında berrak sularda su sporları, balık tutma, yüzme yapma fırsatınız var. İstediğiniz zaman yıldızları izlerken güvertede veya kabinde uyuyabilirsiniz. Bir kitap almak ve yattaki tenha bir köşede sakin bir şekilde okumak da mümkündür.

Özel yat kiralama ile denizde lüks otel konforu sağlar. Mürettebat size yiyecek ve içecek servisi yapar ve tatilinizin keyfini çıkarırsınız. Her zaman denizle çevrili olduğunuzu ve buradaki koşulların hızla değişebileceğini düşünmelisiniz. Kaptan rotayı hava koşullarına göre değiştirebilir.

kekova

Kaptan ve mürettebatlı Kekova yat kiralama ve Kekova’dan mavi yolculuk seçeneklerinin yanı sıra, özel etkinlikleriniz için de bir yat da kiralayabilirsiniz. Dilerseniz yatınızı kaptan ve mürettebatsız kiralayabilirsiniz. Denizle ilgili küçük kurallara uyduğunuz ve size uygun bir yat seçtiğiniz sürece, muhteşem yatçılık sevincine sahip olabilirsiniz.