Bodrum Yat Kiralama ile Rüyalarınızdaki Yat ve Guletler

Tatil planınıza uygun Bodrum Yat Kiralama Hizmeti

Bodrum yat kiralama hizmeti düşünüldüğünde, Türkiye’nin en fazla teknesinin bulunduğu yer olarak bilinip tatil planları yapılabilir. Ege Bölgesi’nin incilerinden Bodrum. Muğla’nın batısında yer alan kuzeyde, doğu ve güneyinde Ege denizinin  maviliği ile coşan  bir yarımadadır. Bodrum’a bağlı çok sayıda belde bulunur. 215 km uzunluğunda kıyı şeridine sahiptir.

Pandemi döneminde en çok tercih edilen tatil şekli Bodrum Yat Kiralama

Türkiye’nin tatil merkezi olan Bodrum’da her yıl milyonlar insan tatil yapmakta. Bodrum  dört mevsim huzuru bünyesinde barındırır. Çam ormanları ile denizin buluştuğu koylarda, en taze balıkları yiyerek, en yakın yıldızları görerek ve en berrak sularda yüzerek mavi yolculuğun keyfini sürebilirsiniz.  Bu yolculuğu Gulet, tekne, yelken, ya da motor yat kiralama ile  deneyimleyebilirsiniz.  Ulaşım olarak tatilciler, bu bölgeye gelebilmek için karayolu ve hava yolunu tercih etmektedirler.

Bodrum’a Ulaşım

Bodrum’a hava yoluyla ulaşım Milas bodrum havalimanından sağlanmaktadır. Bodrum’a 32 km mesafede bulunan havalimanından merkeze taksi, araç ya da servisler ile 35 -40 dk arasında ulaşabilirsiniz. Karayolu ile ulaşım sağlayacaksanız Milas üzerinden ulaşılır. Aynı tatil yerlerinde aynı otellerde kalmak veya kiralık villalarda konaklamaktan sıkıldıysanız  bu tatil türü tam size göre. Sava Yatçılık güvencesiyle tatilinizi gönül rahatlığı ile yapacaksınız. Yat kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak ve kiralık yat fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bodrum yat kiralama ile kiralanabilir guletler

2021 Bodrum Yat Kiralama Rezervasyonları Başladı

Bodrum’un masmavi denizinde sessiz, sakin ve lüks bir tatile ne dersiniz? Tatil konforunu arttırmak isteyenlere, her sene yaptığı tatilden farklı bir şey arayanlara göredir yat kiralama. Kim bilir milyon Euro değerindeki yatlarda bir gün tatil yapmak belki de sizin de hayalleriniz arasındadır. Bilindiği üzere yat kiralama pahalı bir tatil türüdür. Biraz da olsa fiyatların düşürmek istiyorsanız siz de erken rezervasyon fırsatları için acele edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya ailenizle beraber bodrum yat kiralama hizmeti veren Sava Yatçılık ile iletişime geçerek özel olma duygusunu bu yatlarda yaşayın…