Bodrum Yat Kiralama ile Denizlere Açılın

Ege Bölgesi’nin incilerinden Bodrum. Muğla’nın batısında yer alan kuzeyde, doğu ve güneyinde Ege denizinin  maviliği ile coşan  bir yarımadadır. Bodrum’a bağlı çok sayıda belde bulunur. 215 km uzunluğunda kıyı şeridine sahiptir.

Türkiye’nin tatil merkezi olan Bodrum’da her yıl milyonlar insan tatil yapmakta. Bodrum  dört mevsim huzuru bünyesinde barındırır. Çam ormanları ile denizin buluştuğu koylarda, en taze balıkları yiyerek, en yakın yıldızları görerek ve en berrak sularda yüzerek mavi yolculuğun keyfini sürebilirsiniz.  Bu yolculuğu Gulet, tekne, yelken, ya da motor yat kiralama ile  deneyimleyebilirsiniz.  Sava Yatçılık farkını  Bodrum yat kiralama ile yaşayın. Ulaşım olarak tatilciler, bu bölgeye gelebilmek için karayolu ve hava yolunu tercih etmektedirler. Bodrum’a hava yoluyla ulaşım Milas bodrum havalimanından sağlanmaktadır. Bodrum’a 32 km mesafede bulunan havalimanından merkeze taksi, araç ya da servisler ile 35 -40 dk arasında ulaşabilirsiniz. Karayolu ile ulaşım sağlayacaksanız Milas üzerinden ulaşılır. Aynı tatil yerlerinde aynı otellerde kalmak veya kiralık villalarda konaklamaktan sıkıldıysanız  bu tatil türü tam size göre. Sava Yatçılık güvencesiyle Bodrum yat kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak ve kiralık yat fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bodrum yat kiralama

Bodrum Yat Kiralama için Erken Rezervasyon Fırsatı

Bodrum’un masmavi denizinde sessiz, sakin ve lüks bir tatile ne dersiniz? Tatil konforunu arttırmak isteyenlere, her sene yaptığı tatilden farklı bir şey arayanlara göredir yat kiralama. Kim bilir milyon Euro değerindeki yatlarda bir gün tatil yapmak belki de sizin de hayalleriniz arasındadır. Bilindiği üzere yat kiralama pahalı bir tatil türüdür. Biraz da olsa fiyatların düşürmek istiyorsanız siz de erken rezervasyon fırsatları için acele edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya ailenizle beraber bodrum yat kiralama hizmeti veren Sava Yatçılık ile iletişime geçerek özel olma duygusunu bu yatlarda yaşayın…

Kiralık Yatlarımız Hakkında Sizi Aramamızı İster misiniz ?