Göcek Yat Kiralama ayrıcalığını Sava Yatçılık ile yaşa
yat-kiralamanın-adresi-göcek

Göcek Yat Kiralama ile Tatilinize Fark Katın

Özellikle yaz dönemlerinde Göcek yat kiralama alternatifini tercih ederek Türkiye’ nin en güzel tatil koylarından birinde, yeşil ve mavi tonların iç içe olduğu bu bölgede hem denizin hem de doğanın keyfini doyasıya çıkarma imkânınız vardır. Türkiye’ nin tam olarak keşfedilmemiş eşsiz kıyılarını gün yüzüne çıkarabilir, küçük ve kalmaya doyamayacağınız koylarında konaklayarak deniz ve güneşin de eşlik etmesiyle güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Yat kiralama seçeneklerinde tercihe bağlı olarak bir yatı mürettebatlığı ve kaptanlığı size ait olacak şekilde günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz. Kiralamış olduğunuz yat tamamen kullanıma hazır bir şekilde teslim edilmektedir. Kiralama süresi dolduktan sonra teslim etmeniz yeterlidir. Göcek ve koylarına yönelik yapacağınız yat turunuzda kendi rotanızı ve gezi planınızı belirleyebilirsiniz.

Yat kullanma tecrübesi olmayan tatilciler yat kiralama sırasında onlara eşlik edecek bir kaptan talep edebilirler. Göcek yat kiralama hizmetlerinde ekstra bir kaptan talep etmeniz halinde tura çıkacağınız bölge hakkında yeteri kadar bilginizin olmamasından kaynaklı stresi de ortadan kaldırarak güvenli bir tura başlayabilirsiniz.

SATILIK YATLAR İLE GÖCEK TATİLİ

  Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın

  Yaz tatili için Göcek’ i tercih eden tatilcilerin mutlaka yaptıkları aktivitelerden biri de Göcek yat kiralama alternatiflerini tercih ederek denizin içinde ve kıyılarında bulunan eşsiz güzelliklere sahip koyları, adaları ve plajları görmektir. Göcek tatil beldesinde keşfedilmeyi bekleyen, birbirinden güzel ve doğa harikası koylar ve adalar vardır. Kiralamış olduğunuz yatlarla Göcek’in dört bir yanını gezmeniz mümkündür. Günlük düzenlenen yat turlarına katılmanız halinde belirlenen rota üzerinde yer alan koy ve adaları gezebilmektesiniz. Kiralık villa tatili yaparken villanızdan çıkıp ister kaptanlı ister kaptansız olarak kiralayacağınız yatlarda rotanızı ve gezi planınızı kendi istekleriniz doğrultusunda belirleyerek istediğiniz kadar gezebilme imkânınız bulunmaktadır. Göcek bölgesinde kiraladığınız yatlar ile bu yaz sevdiklerinizle unutulmaz, lüks bir tatil yapın. Erken rezervasyon fırsatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kiralık yatlarımızı incelemek, fiyat teklifi almak ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için iletişime geçiniz. Kiralık yatlarımızın hepsi düzenli olarak titizlikle temizlenmektedir.

  yat-kiralamada-göcek-alternatifi

  Göcek Yat Kiralama Hizmetini Sava Ayrıcalığı ile Yaşayın

  Göcek yat kiralama tatili için dünyaca ünlü yerlerden biridir Göcek… Muğla’ya bağlı Fethiye körfezinde bulunan Denizdeki mavi tonların geçişi, muhteşem koyları, tertemiz orman  havasının ve denizin kokusu içinde  cennetten bir yerdir  Göcek. Huzurun ve sıradan tatillerin farklı bir alternatifi olarak değerlendirebileceğiniz  tekne tatili, size benzersiz bir deneyim yaşatabilir. Göcek , eski zamanlarda Likya’lıların yaşadığı  tarihi de bir kenttir. Göcek’te size özel teknenizde kaptan rehberliğinde mavi turlara çıkabilir, koyları ve adaları guletler vasıtasıyla görebilirsiniz.

  GÖCEK’E NASIL GİDİLİR?

  Tarih gezilerine meraklıysanız yüzyıllar öncesinin gizemli sırlarını keşfetme imkanını doyasıya yaşayabilirsiniz. Yat kiralama  seçeneği ile  Fethiye, Ölüdeniz, Kaş,  Kalkan, Marmaris, Antalya, Dalyan, Datça, Gökova, Bodrum’a kadar uzanabilirsiniz. Göcek’e karayolu ve hava yoluyla ulaşım sağlanmaktadır. En yakınında bulunan Dalaman havalimanı 18 km mesafededir. Yaz mevsiminde hemen her gün dalamana bilet bulmanız mümkündür. Karayolunu tercih edenlerdenseniz şehirlerarası otobüs ile Muğla’dan Fethiye merkeze ulaşmanız gerekir. Sonrasında minibüs ya da şehir içi ulaşım araçları ile Göcek’e ulaşabilirsiniz. Ormanlarla birleşen girintili çıkıntılı yapıya sahip bu benzersiz güzelliği Sava Turkey’in sunduğu Göcek yat kiralama hizmeti ile hafızanıza kazıyın.