Ferretti Yat 960- Sava Yat Kiralama-Çeşme Yat Kiralama

Fiyatları Göster

Aylara Göre Günlük Fiyatlar

Ferretti Yat 960

Ferretti Yat 960, hem şık, hem güçlü hem de sportiftir. Çeşitli tasarım dokunuşları ile hem ana güverte hem de alt güvertede, genel olarak tüm yatın içinde maksimum doğal ışık miktarına izin verirken ve ana güvertede iç mekan tasarımının zarafeti en üst düzeye çıkarılmaktadır.

Açıklama

Ferretti Yat 960 Modeline Genel Bakış

Ferretti Yat 960

Ferretti Group tarafından planlanıp inşa edilen en büyük zevk teknesidir. 29.20 metre uzunluğunda, 23.97 metre gövde uzunluğunda, profesyonel bir kaptan olmadan bile zevk teknesi olarak yönetilebiliyor. Ferretti Yat 960, eşsiz bir yaşanabilirliğe sahiptir.

Özel üretimlerin dışında, Ferretti Yat’ın 960 lüks motoryatı, markanın en büyüğü olmuştur.

Motor Boat & Yachting’in uzmanları tarafından da övgüyle bahsedilen “Ferretti Yat 960” müşteri beklentilerinin sınırlarını yepyeni bir seviyeye taşıyor ve ilgili maliyetler, karmaşıklıklar ve riskler olmadan gerçek bir süper yat deneyimi sunuyor.

Ferretti Yat 960 Tasarımı

 

özel satılık Ferretti Yat 960

Ferretti Yat 960, hem şık, hem güçlü hem de sportiftir. Çeşitli tasarım dokunuşları, hem ana güverte hem de alt güvertede, geminin içinde maksimum doğal ışık miktarına izin verirken ve ana güvertede iç mekan en üst düzeye çıkarılmaktadır.

Ferretti Yat 960’da, sınıfındaki diğer yatlardan ayrılan tasarım dokunuşlarına ek olarak, akıllıca düzenlenmiş bir garaj kapısı bulunur. Kıçında muazzam deniz manzaralarının keyfini çıkarmak için geniş bir şezlonga dönüşen, konforlu güneş yastıkları barındırır. Ayrıca yüzme platformunu, ve eğlenceli dalışları suya sabitleyebilen, yükseltip, alçaltabilen bir kaldırıcıya sahiptir.

Ferretti Yat 960 Kabin Tasarımları

Ferretti Yat 960 son derece yaşanabilir ve kişiselleştirmeye açık bir yat modelidir. Geleneksel düzeninde ana kabin ileride, ana güverte üzerinde (Ferretti için bir ilk) yer almaktadır ve dört adet eşit büyüklükte ensuite misafir kabini benzer mobilya ve donatıların altındadır. İki ileri kabin, ikiz kabinlere dönüştürülebilen sürgülü yataklara sahiptir. Üç konforlu mürettebat kabini, yat sahibine ve misafirlerine mahremiyet sağlamaktadır. Diğer bir seçenek de ana güvertede ek bir yaşam veya eğlence alanı olmasıdır.

Ferretti 960 Misafir Kabini Ferretti 960’ın ana güverte kıçı geniştir, büyük C şeklinde bir kanepe ve yemek masası barındırır. Ana salona açılan elektrikli bir cam kapı mevcuttur. İçeride meşe ağacından yapılmış doğal meşe dekoru, doğal aydınlatmayı tamamlar niteliktedir.

Ferretti Yat 960 Dizaynına Genel Bakış

Sürgülü iki tam yükseklikte pencere yan kenarlara erişim sağlarken sürgülü olma seçeneği ile alanı hem daha modern hem de daha geniş kılmıştır.. Asma kattaki pilot evinden bir kokpit merdiveni flybridge güvertesine çıkmaktadır. Mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş U şeklindeki kanepe, yan yana birleştirilebilen iki ayrı masa ile liman tarafındaki pilot istasyonun arka tarafında oturmaktadır.

feretti yat içi

Tamamen donanımlı bar misafirlerinizi cezbedecek. Yatın kıç bölgesindeki güneşlenme alanı isteğe bağlı bir spa küveti ile birbirinden bağımsız sandalyeler ve şezlonglar barındırabilir. Ferretti’nin ARG (Anti Rolling Gyro) sistemi teknede maksimum konfor sağlar. Sahip olduğu ses yalıtımı, misafirleri mutfaktan, makine dairesinden, mürettebat alanlarından ve bitişik kabinlerden gelen gürültülere karşı korur. Bu eşsiz yat modeline dair bilgileri Çeşme yat kiralama hizmetinde profesyonel hizmet anlayışını benimseyen  Sava Yat Kiralama’dan edinebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ferretti Yat 960” için yorum yapan ilk kişi siz olun