Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.) - Sava Yatçılık

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Yat Kiralamak için bizimle iletişime geçip detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sava Yatçılık, Bodrum yat kiralama hizmeti , çeşme yat kiralama , göcek yat kiralama hizmeti vermektedir. Bu üç bölge haricinde Marmaris ve Antalya bölgelerinde de kiralama işlemini yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim sayfasından bize ulaşın.

Sava Yatçılık güvencesiyle, Tekne, Yat ve Gulet kiralayabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek, ödemenizi havale ile yapabilir veya adresimizi ziyaret edip kredi kartı veya peşin ödeme yapabilirsiniz.

Kiralık yatların ve Guletlerin tümünde olmasa da çoğunda mürettebat olmaktadır. Mürettebat istememeniz durumunda bizimle iletişime geçerek isteklerinizi belirtebilirsiniz.

Yat aslen Flemenkçe’den dilimize girmiş bir kelimedir. “Jacht ” Kelimesi Flemenkçeden Türkçeye “Yat” olarak gelmiştir. Eskiden yatlar prens, dük gibi önemli şahısları taşımak için kullanılırken günümüzde de anlamını yitirmedi. Hala pahalı bir tatil türü olan yat kiralama şu anda da ticari anlamda değil keyif ve tatil amaçlı kullanılan teknelerdir.Guletler ise eskilerde savaş için kullanılırmış. Fakat günümüzde turizm amaçlı kullanılmakta olup genel anlamda kıyı gezileri için idealdir. Yapısı itibariyle uzun yolculuk için de müsait olan guletler Türkiye’de Marmaris, Bodrum ve Fethiye gibi merkezi tatil yerlerinde üretilmektedir.

Tatilinize Fark Katın

Her yıl aynı tatil yerlerine gidip, otellerde kalıp aynı yerleri görmekten bıktıysanız yat kiralama ile adalara açılıp yeni yerlere yelken açabilirsiniz.

Yat Kiralamak İçin İletişime Geçin

Sava Yatçılık 7 Yıllık tecrübesiyle yat kiralama sektöründe bilinen bir markadır.