Gösterilen sonuç sayısı: 8

 • AGN-01

  AGN-001 Motoryat 22 Kwa enerjiye sahip jeneratör ve her kabinde de klima bulunmaktadır. Kısacası mavi turunuzda konforunuz için her şey düşünülmüştür.
  Devamını oku
 • Ferretti 850 Yat

  Yatın, güçlü ve agresif bir kişiliğe sahip olan aynı zamanda keskin açılarla karakterize edilmiş koyu renkli profili ile  hemen göze çarpmaktadır.
  Devamını oku
 • Ferretti Yat 670

  Genel Hatlarıyla Ferretti Yat 670 Ocak 2018’de üretime giren Ferretti Yat 670, çok sevilen 65 footer’ın doğal varisidir. Akıllı bir evrim modeli olarak, 2016 ve 2017 teknelerinden bazı özellikleri (Ferretti Yat 450, 780, 850 ve 920) modellerini bazı büyük yenilikleriyle birleştiriyor. Çarpıcı bir örnek olarak, içeride ve dışarıda alanın mükemmel kullanımı, sahibine ve misafirlerine şenlik ve gizliliğin mükemmel bir karışımını sağlar. Ferretti Yat 670 aslında, normalde daha büyük gemilerde bulunan olanaklara sahip 67 metrelik (20.24 m ölçülerinde)  yerleşimden görebileceğiniz gibi standart versiyon alt güvertede 3 geniş kabin sunuyor. Bu arada, aerodinamik olarak tasarlanmış dış cepheler temiz şekillerde ve kıvrımlı çizgilerde canlanıyor. Ferretti Yat 670, tersanenin popüler 65 fit uzunluktaki modelinin doğal mirasçısıdır ve imalat çalışmaları Ocak 2018’de başlamıştır. Akıllı bir evrim sürecinin parçası olarak, 2016 ve 2017 yıllarında başlatılan modellerin bazı özelliklerini yine bazı önemli yeni özelliklerle birleştirecektir. Hem iç ve hem de dış mekânlarda olmak üzere anında gözleri cezbeden […]
  Devamını oku
 • Ferretti Yat 720

  Denizde yeni bir yaşam biçimini başlatan bu yat, Cannes Yachting Festival 2019’da ilk kez sahneye çıktı. Ferretti Yat 720, inanılmaz alanlar, bol miktarda istifleme alanları ve sıra dışı tavan yükseklikleri sayesinde navigasyon deneyimindeki çıtayı yükseltiyor. Sahibinin süiti, kendine özgü bir ortamı ortaya çıkaran, cömert alanlarıyla, ana güvertenin malzeme ve renk oyunlarını çoğaltır. Ayrıca gömme dolap ve geniş en-suite banyo ile sürekli olarak diyaloglu bir ortam sunar. Banyo tasarımı mevcut trendlere uygun olarak işlevseldir. Genel olarak, bu yeni modelin tarzı, duvarların nervürlü deseni, tavanın şeritleri, ve salon büfesinin eğik şerit motifi gibi farklı desenlerin başarılı bir karışımına dayanmaktadır.
  Devamını oku
 • HLL/AG

  HLL/AG  Model Özel yapım Bodrum menşeili guletimizde sizlerin ve sevdiklerinizin bu yaz tatilinizi daha keyifli hale dönüştürmeniz için gereken her şey mevcuttur.
  Devamını oku
 • RS-001

  Konukların rahatlığını önemseyen RS-001 modelinde güneşlenme minderleri, Flybridgede yemek masası, salonda yemek masası bulunmaktadır
  Devamını oku
 • New

  ST-AE09 Yat

  SINIF Motoryat TIPI Guy Couach BOY 16mt. EN 4,30mt. KABIN / KIŞI 3 / 6 YAPIM YILI/YENILENME 1989 / 2016 YAPIM YERI Bodrum MOTOR GÜCÜ 2 x 550 HP JENERATÖR 22 Kwa A / C Var PERSONEL 2
  Devamını oku
 • New

  TSM23

  Bodrum yat kiralama grubundaki TSM23 Motoryat,  bu yaz tatilinizde tercih edebileceğiniz en popüler yat modellerinden birisidir.
  Devamını oku