Gulet nedir? Gulet Kiralama Hakkında Bilgiler - Sava Yatçılık
gulet
  • 29 Nisan 2020
  • Blog
  • by Sava Yat Kiralama

Guletler Hakkında Bilgiler

Size farklı bir bakış açısıyla guletin ne olduğunu anlatmaya çalışalım. Bu yazımızda genel olarak en basit şekilde gulet kiralama ve gulet tatili ile ilgili bilgiler paylaşacağız.

Gulet Nedir?

gulet nedir

Guletler çoğunlukla 20-35 metre büyüklüğünde ahşap gemilerdir. Genellikle 5 ile 8 adet kabinleri vardır. Her kabinin kendi duşu ve tuvaleti vardır ve çoğu zaman kabinler klimalıdır. Kiralama fiyatları, guletin donanımına göre, bölgesine göre, kiraladığınız yere ve kalacağınız süreye göre değişkenlik gösterir. Göcek, Bodrum, Çeşme, Marmaris bölgelerimizde guletinizi kiralayabilirsiniz. Her zaman hazır mürettebat ve aşçı bulunur. Guletin büyüklüğüne ve lüksüne bağlı olarak, mürettebat sayısı değişmektedir. Tabi bu durumu etkileyen bir etmen de guletin boyutudur. Türkiye gulet kiralamada Avrupa’da en önde gelen ülkelerdendir.

Guletle bir tatil geçirdikten sonra tatil için bir daha bir otel ya da benzeri yeri seçmeniz çok düşük bir ihtimaldir.

Nasıl Vakit Geçirirsiniz?

gulet kiralama

Gün boyunca gezip, inanılmaz koylarda yüzün, yemek yiyin, güneşlenin, su sporlarına katılın, şnorkelle dalın, bir kitap okuyun, farklı yerleri keşfedin ve akşamları güvertede kalabilir, akşam yemeğinizin veya içeceklerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Yıldızların altında vakit geçirmek tarif edilemez. Ya da bazı güzel kasabalara, şehirlere, limanlara yürüyüşe, partiye ya da sadece bir bu şehirleri keşfetmeye gidebilirsiniz… Gulet tatilinin en güzel kısmı her şey isteklerinize göre% 100 organize edilebilir.

Gulet Kiralamanın En iyi yolu nedir? Nereden başlamalıyım?

Gulet

Her şeyden önce, ne istediğinizi bilmelisiniz. Ne kadar harcamak istediğinizi, kiminle ve hangi hedefe gitmek istediğinizi belirlemelisiniz. Her gün farklı kasabalar görmeyi mi tercih edersin, yoksa kalabalıktan kaçmak, manzaraları ve muhteşem doğayı ziyaret etmek mi istersiniz?

Kararınızı verdikten sonra Göcek Yat Kiralama hizmeti veren Sava Yatçılığı güvenle tercih edebilirsiniz. En iyi kiralık gulet seçeneklerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Kiralık Yatlarımız Hakkında Sizi Aramamızı İster misiniz ?