Yat Tatili Hakkında Herşey - Sava Yatçılık -Bodrum Yat Kiralama
yat kiralama
  • 28 Mart 2020
  • Blog
  • by Sava Yat Kiralama

Mürettebatlı Bir Yat Tatilinin Avantajları

Yat deneyimi yaşamış olanlar bunu anlarlar. Adalar, beyaz kumlu plajlar ve başka hiçbir tatilin eşleşemeyeceği birinci sınıf bir yatın huzuru eminiz başka hiçbir tatil seçeneğinde yoktur. Ama gerçeklerle yüzleşmek gerekirse bir tekneyi bir hafta boyunca idare etmek biraz iş gerektiriyor. Gezinme, demirleme veya demirleme toplarının toplanması, su ve yakıt göstergelerinin izlenmesi, yemeklerin ayarlanması ve temizlik. Hepsi gemideki yaşamın bir parçasıdır. Ancak bazen en sadık denizciler bile “tüm uygulamalı güverte” yaşam tarzından bir mola ister. Gerçekten rahatlatıcı bir kaçış arayanlar için her şey dahil Mürettebatlı Yat, tatil planlarının zirvesidir ve işte bunun birkaç nedeni vardır.

Özel Tatil Platformu

yat kiralama

Son teknoloji ürünü bir yatla, her gün farklı pitoresk bir zemin üzerinde 360 ​​derecelik manzaraların keyfini çıkaracaksınız. Teknede bulunan diğer konuklar, seyahatinizde size katılması için davet ettiğiniz arkadaşlarınız ve aileniz… Yanınızda adadan adaya götürebileceğiniz 4 yatak odalı bir otel takımı kiralamak gibi herkes için geniş alan ve gizlilik sağlayan kendi banyoları bulunan odaları düşünün.

Beş Yıldızlı Hizmet

yat kiralama

Tamamen stressiz seyahat planlarının bu günlerde karşınıza çıkması kolay değil. Ancak her şey dahil Mürettebatlı yat kiralama hizmeti alıyorsanız muhteşem bir tatil sizleri bekliyor olacak. Profesyonel bir kaptan sudaki yolculuğunuza rehberlik ediyor olacak. Böylece uzmanlığına güvenebilir ve en iyi şnorkel noktalarından en tenha plajlara kadar en iyi saklanan sırları keşfetmeyi dört gözle bekleyebilirsiniz. Ayrıca, kendi kişisel şefinizle, yemek planlama ve hazırlama konusunda asla elinizi kaldırmanız gerekmez.

Kişiselleştirilmiş Menü

Yıldızların altında açık havada yemek yemek ve damak zevkinizi memnun etmek ve özel menü isteklerini karşılamak için size özel olarak oluşturulmuş gurme yemeklerin tadını çıkarın. Grubunuzda seçici yiyen varsa veya glütensiz diyet uygulayan biri varsa, profesyonel gurme şefiniz gemideki tüm konukların ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği için lezzetli yemekler hazırlamanın yanı sıra, şefiniz de en sevdiğiniz alkollü içeceklerle hazırlanmış serinletici happy hour kokteylleri sunacaktır.

Bağlanma Şansı

yat kiralama

 

Yat kiralama kaçış ve keşifle ilgilidir. Bir teknede, zaman daha yavaş geçer. Doğaya geri dönme ve hayatın basit zevklerinin tadını çıkarma şansı bulursunuz. En önemlisi, dünyanın en çok aranan yerlerinde, size en yakın olanlarla kaliteli zaman geçirirsiniz. Dijital bağımlı dünyadan ve diğer dikkat dağıtıcı şeylerden bağımsız olarak, bu, tüm ailenizin hiç unutmayacağı ve sonsuza dek besleyeceği az sayıdaki tatillerden biridir. Kuşkusuz, nerede ve nasıl harcadığınız önemli değil, herhangi bir tatil günü sıradan günlük rutini kolayca yener. Ancak bu, tüm seyahat planlarının eşit yaratıldığı anlamına gelmez. Her şey dahil Bodrum yat kiralama hizmetinden ayrıldıktan ve kendiniz için en iyi tatil özgürlüğünü deneyimledikten sonra, bir daha kolay kolay farklı tatil türlerinden zevk almayacaksınız.

Kiralık Yatlarımız Hakkında Sizi Aramamızı İster misiniz ?