Göcek Hakkında Bilgiler - Sava Yatçılık Göcek Yat Kiralama
Göcek Hakkında Bilgiler
  • 1 Ağustos 2020
  • Blog
  • by Sava Yat Kiralama

Turkuaz rengi denizi ve Toros Dağları’nın muhreşem doğasının birleştiği cennetten bir köşe olan Göcek her zaman turizmin göz bebeği olmuştur.

Göcek ve Deniz

Göcek ve Deniz

Türkiye’nin Mavi Yolculuk için başkenti Göcek’te, son birkaç yıldır trend villa ve yat kiralama tatilidir. Birçok sakin ve korunaklı koylara ve adalara ev sahipliği yapan Göcek son zamanlarda en trende tatil merkezidir. Birçok tatil imkanına ek olarak doğal güzelliği, temizliği ve fırsatları ile sadece tatilcileri değil, aynı zamanda birçok yatırımcıyı da cezbetmektedir.

Dünya yat turizminin en önemli noktalarından biri olan Akdeniz’in incisi, Devlet tarafından desteklenen altyapısı, sorunsuz karayolu taşımacılığı ve deniz taşımacılığı ile son yıllarda dünyanın en popüler merkezlerinden biri haline gelmiştir. Fethiye ilçesine sadece 15 dakika uzaklıktadır ve Ölü deniz çevresine ulaşım çok kolaydır.

Göcek'de Neler Yapılır?

Göcek’de Neler Yapılır?

Muğla ilinin sınırları içerisinde yer alan Göcek; Marmaris, Dalyan, Bodrum gibi çeşitli gözde tatil merkezilerine, güzel koylara ve birçok adalara yakın mesafede olması nedeniyle buraları da görme şansına da sahip olacaksınız. Her biri doğa harikası olan güzide tatil beldeleri, sakin koylar ve sınırsız tatilin tadını burada çıkarabilirsiniz.

Birçok lüks konaklama imkanı mevcuttur. Ayrıca her kesime hitap eden yeme-içme seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Sadece bu tatil beldesinde çok renkli bir gece hayatı beklemeyin. Gece hayatının daha renkli olduğu Fethiye gibi daha büyük tatil noktalarına da kısa seyahatler düzenleyerek tatilinizi renklendirebilirsiniz.

Göcek'e Ulaşım

Göcek’e Ulaşım

Göcek’e karayolu ile ulaşım planlıyorsanız; tüm büyükşehirlerden bu bölgeye otobüs mevcuttur. Ayrıca Muğla’dan her daim ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hava Taşımacılığı ile ulaşım düşünüyorsanız tercih etmeniz gereken Dalaman Havalimanı olacaktır. Bu havalimanı Göcek’e 45 dakika mesafededir. Göcek’ten her daim havalimanına transfer imkanları mevcuttur.

Deniz ile ulaşım için; Yat turizminin merkezlerinden biri olan Göcek limanı, alternatif deniz taşımacılığı için güzel bir seçenek olacaktır. Bu Liman, doğal güzellikleri nedeniyle dünyanın dört bir yanından yatçıların uğrak yeridir. Yat Kiralama sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olarak, Kuşadası Limanı, Bodrum Limanı, Fethiye Limanı, Marmaris Limanı ve Göcek Limanı gibi noktalardan Göcek Yat Kiralama ya da diğer noktalar için yat kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yat kiralama günümüzde fazlasıyla tercih edilmektedir. Sizde detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tatil Olanakları

Göcek’de Tatil Olanakları

Göcek son yıllarda en popüler turistik yerlerden biri haline geldi. Yat Turizmi, Lüks Oteller, Pansiyonlar ve Günlük Villa Kiralama seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Sizde tertemiz turkuaz denizin tadını çıkartmak, alabildiğince çeşitlere sahip doğayı yaşamak ve sınırsız olanaklara sahip bu güzel tatil noktasını mutlaka planlarınıza ekleyin.

Eğer daha fazla tatil noktasını gezinize dahil etmek isterseniz, kişiselleştirdiğiniz bir mavi yolculuk da düşünebilirsiniz.

Kiralık Yatlarımız Hakkında Sizi Aramamızı İster misiniz ?