SYN-001

Açıklama

SYN-001 Genel Bakış

SYN-001

SYN-001 özel yapım Bodrum menşeili lüks sınıf bir motoryattır. 2019 yılında üretilen bu motoryat 14,00 metre uzunluğunda 3,95 metre enindedir. Motoryat içerisinde 1 adet master kabin, 1 adet ranza yataklı kabin, 1 kabinde ayrı duş ve elektrik tipi tuvalet bulunmaktadır.

Özünde paha biçilmez olan zaman, lüksün özüdür. Bir çoğumuzun ayıracak kadar az zamanı olduğunda, akıllıca harcamak daha da önemli hale gelir.

Dinlenmek, hayattaki ince şeylerin tadını çıkarma ve hak ettiğiniz lüks ve hoşgörü ile kendinizi ödüllendirme zamanı.

SYN-001 Özellikleri

SYN-001 özel yapım Motoryat 270 HP Motor gücüne sahiptir. Mütevazi bir deniz turu için gereken tüm teçhizat mevcuttur.

SYN-001

Seyriniz esnasında konforunuzu son derece önemsiyoruz. Yolculuğunuzda size eşlik edecek 2 adet personelimiz bulunmaktadır. Motoryatımızda flybridge, önde oturma grubu salonda müzik sistemi bulunmaktadır. Türk suları içerisinde wi-fi bağlantısı bulunmaktadır.  Özel yapım SYN-001 motor yatımızda seyir oldukça keyiflidir. Seyir esnasında soğutucu ihtiyacınızı karşılayabilecek özellikte derin dondurucu bulunmaktadır.

SYN-001

Olta ekipmanları sayesinde tatilinizde keyifli ve farklı vakit geçirmeniz mümkündür. Sava Yatçılık olarak yat kiralamada son derece profesyonel hizmet verdiğimiz lokasyonlardan biri de Bodrum’dur. Bodrum’da denizin mavisinde doyasıya bir tatil için Bodrum Yat kiralama ile hizmetinizdeyiz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“SYN-001” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?