Princess Y95 Yat

Fiyatları Göster

Aylara Göre Günlük Fiyatlar
İlan Adı

Princess Y95 Yat

Princess Y sınıfını bu kadar cazip kılan şey bu tasarım yolculuğudur. Ustaca rafine edilmiş bir yat tasarımının sizin tarafınızdan kişiselleştirilebilmesi deneyimini yaşamalısınız.Hayal gücünüzü yakalamak için ustaca hazırlanmış motor yat dünyasını keşfedin.

Açıklama

Princess Y 95 Yat Genel Bakış

Princess Y95 modelini baz alarak bir incelemede bulunacak olursak Y Sınıfı yelpazesindeki her yat benzersizdir. Lükse ve titiz ayrıntılara odaklanan performans ile yatınızı oluşturmak size kalmış.

Çeşitli yerleşim seçenekleri ve Princess uzman rehberliğinde ince tasarımlı iç mekanlar tasarım Stüdyosunda sizleri bekliyor.

 

antalya yat kiralama
princess Y95

En ince malzemelerle ve titizlikle detaylandırılmış ortamları ile heyecan verici bu gücü ile sofistike bir deneyim haline dönüştürün. Y Class ürün yelpazemizin amiral gemisi yepyeni Princess Y95, performansa önem vererek ilham veren stil olarak tasarlandı. En yeni gövde şekli ve etkili bir dalga delici yay ile,denizcilik sınıfının lideridir.

26 deniz miline kadar ulaşan Princess Y95 ile su üzerinde geçirdiğiniz zaman zevkiniz garanti edilir. Bu yatın gelişmiş dış stili, bir Princess yatında şimdiye kadar kurulmuş en uzun ve en geniş gövde pencerelerine sahiptir.

Geniş iç ve dış yaşam alanları daha büyük teknelerle karşılaştırılabilir.Yapılandırılabilir düzen seçenekleri boyunca ve yeni iç tasarım dili, rehberliğinde kendi Princess Tasarım Danışmanınızla Vizyonunuzu tanımlayabilirsiniz. İç hacimli Ana Güverte, Prenses M Sınıfı ile karşılaştırılabilir.

Tavan pencereli tam kirişli büyük bir odaya sahip olan Y95 ve ayrıca dört misafir banyolu misafir kabinleri ile tamamlanmaktadır. Cömert bir konaklama alanı sunan özel kaptan kabini mevcuttur.

Princess Y95 Yat Hakkında

Y Sınıfı’nın amiral gemisi, tamamen yeni Princess Y95. Yeni X95’in estetik stilinde olduğu gibi Y Sınıfı tarafından tanımlanan klasik zarafeti de içeren Y95, sınıfının lideri bir deneyim sunuyor.

Bu yat havadan bağımsız olarak dalgaların arasında kolayca ilerlemek üzere tasarlanmıştır. Princess Y95 uyarlanabilir yapıdadır ve çok yönlüdür tasarım kalitesini korur.

princess Y95
princess Y95

Güvertenin altında, gemideki her mürettebatın kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayan, konaklama imkanları bulunmaktadır. Dış tasarımı, en yeni Princess modellerinden geliştirilmiştir.

Princess yatında şimdiye kadar kurulmuş en uzun ve en geniş gövdeli pencerelere sahiptir. Konuklarına ana ve alt güvertelerden bile eşsiz panoramik manzaralar sunar. Prenses M Sınıfı’na rakip olan Prenses Y95’teki tasarım herkesi hayran bırakacak.

Princess Y95 Yat Motor

İkiz MAN V12-2000 (2x2000mhp)Hız aralığı: 23-25 ​​knot Maksimum hız, teknenin temizliğine, kıç kolunun durumuna, geminin yüklenmesine, su ve hava sıcaklığına, deniz koşullarına ve diğer faktörlere bağlı olarak değişir.

Bu nedenle hız tahminleri,bu koşullara bağlı olarak verilir. Bu tanıtımda gösterilen tekne, belirli isteğe bağlı ekipmanlarla donatılabilir.

Princess Y95 modelini Antalya yat kiralama hizmeti veren Sava Yat Kiralama ile deneyimleyebilirsiniz.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Princess Y95 Yat” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir