Princess S66

Fiyatları Göster

Aylara Göre Günlük Fiyatlar
İlan Adı

Princess S66

Yeni Princess S66, sportif bir köprü üzerindeki üst dümenden geçerken şık bir dış cepheyi canlandırıcı bir sürüşle birleştiriyor. Hafifliği, derin V gövdesi ile birleştiğinde, seyir sırasında rahat bir sürüş sağlarken, ikiz MAN V12 1,400HP motorlar S66’yı 38 knot hıza kadar itecek. Prenses S65’i sevdiyseniz, yeni S66 şüphesiz sizi etkileyecektir.

Açıklama

Princess S66 Spor Yat

princess s66

Princes S66 yat, göz alıcı bir tarz, olağanüstü iç ve dış tasarım ile heyecan verici bir hızlanma ve kontrol duygusu sunar. Ferah bir iç mekanda, üçü banyolu olmak üzere dört kabinde sekiz misafir ağırlanabilir.

Gerekirse isteğe bağlı bir kıç mürettebat kabini de belirtilebilir. Karşıdaki açık plan yemek alanına sahip salonun güzelce döşenmiş mutfağı bulunur. Sürgülü kapılara ve açık havada bir bar yaratan kokpite tamamen açılan bir elektrikli pencereye sahiptir.

Geniş bir kiriş, üç cömert güverte yaşam alanı ve 3,3 metrelik bir RIB depolayabilen ihale garajı ile princess S66 yat, farklı stil ve yüksek performansı geniş eğlence seçenekleriyle birleştiriyor.

 

S66 Yat Teknik Özellikleri

princess s66

İkiz MAN V12-1400 dizel motorlar • Beyaz gövde • Ceviz iç mekan ahşap, saten kaplama • Porselen beyaz mutfak tezgahı • Tutma fonksiyonlu yerleştirme olanağı ve çift istasyon kumandalı değişken hızlı yay ve kıç iticileri

• Seakeeper NG9 Gyro stabilizatör • tek rıhtım ve ayrı WC / Duş • Elektrikli sürgülü mekanizmalı çift rıhtım dönüşümlü sancak kabini • Tik döşeli yan güverteler, ön güverte ve spor köprü • Elektro-hidrolik teleskopik yolcu • İleri salon üzerinde elektrikle çalışan sürgülü tavan • ONAN 19kW jeneratör • Sportbridge bar’da buz makinesi • Boyunca Fusion ses sistemi • Uluslararası VHF ve Avrupa versiyon grafiklerine sahip dört Raymarine Axiom LX16 çok fonksiyonlu ekran • Klima / ısıtma • Kömür grisi Bimini üstü

 

Genel Hatlarıyla Princess S66

princess s66

Princess S66 hakkında yadsınamaz bir varlık var. İnce aerodinamik formu bir şekilde yırtıcı bir hava yayıyor. Hafif derin V gövdesi, 38 knot’a kadar nefes alan çeviklik ile bu vaadini yerine getirir.

princess s66

Çapadayken, geniş bir ön güverte oturma alanı içeren cömertçe döşenmiş güverte alanlarına huzur verir. Hidrolik banyo platformu ve 3.3m ihale garajı su sporları için mükemmel bir üs haline gelir. Karşılıklı açık plan yemek alanı ile sosyal mutfak kıç düzenlemesi, sürgülü kapılar ve açık havada bir bar oluşturmak için kokpite çıkan tamamen açılan bir elektrikli pencereye sahiptir.

Yeni Princess S66, sportif bir köprü üzerindeki üst dümenden geçerken şık bir dış cepheyi canlandırıcı bir sürüşle birleştiriyor. Hafifliği, derin V gövdesi ile birleştiğinde, seyir sırasında rahat bir sürüş sağlarken, ikiz MAN V12 1,400HP motorlar S66’yı 38 knot hıza kadar itecek. Prenses S65’i sevdiyseniz, yeni S66 şüphesiz sizi etkileyecektir.

Dizayn

Bu boyuttaki tüm Prenses modellerinde olduğu gibi, hidrolik yüzme platformu ve kıç yatırması garajı daldırma ve su sporları için mükemmel bir yer sağlar. Liman tarafında salon kapılarına bitişik bir ıslak bar bulunmaktadır. Bir kokpit bar penceresi kolayca yukarı kaldırılır, bu da arka taraftaki mutfağı tüm kokpite açar.

princess s66

S66’daki sportbridge sadece yat kaptanı için değil, aynı zamanda güneşlenmek ve muhteşem manzaraların tadını çıkarmak için harika bir yerdir. Dümen istasyonu, tüm navigasyon ekipmanlarına, iki konforlu çift dümen koltuğuna ve birkaç su geçirmez hoparlöre sahiptir.

Buna ek olarak, katlanabilir masa, liman tarafında daha fazla oturma alanı ve açık havada yemek deneyimi için U şeklinde bir kanepe bulunmaktadır.

Özellikler

S66’daki salon çeşitli oturma seçenekleriyle açık ve hafiftir. İçinde 49 inç düz ekran TV bulunan bir eğlence merkezinin üzerinden bakan bir sehpa L şeklinde bir kanepe daha var. dümende, 8 konuk için uygun U şeklinde bir kanepe ve yemek masası bulunmaktadır.

 

Alt güvertede konuklar, en-suite banyolu bir VIP süit dahil üç geniş kabin seçeneğine sahiptir. İkinci ve üçüncü konuk kabinlerinde ranza tarzı yataklar ve banyo bulunmaktadır. Ana süit orta gemiye yerleştirilir, yatın tüm kirişini uzatır ve bol miktarda depolama ve oturma alanına sahiptir. Bir gecede, hatta birkaç hafta boyunca seyahat etmek, Princess S66’da kolayca yapılabilir. Mevcut yeni Princess Yat modellerinden herhangi biri hakkında daha fazla bilgi için Çeşme Yat Kiralama Hizmeti veren Sava Yatçılıktan bilgi alabilirsiniz.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Princess S66” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir