Princess F70

Fiyatları Göster

Aylara Göre Günlük Fiyatlar
İlan Adı

Princess F70

Satılık kategorisine de giren Princess F70 modeli şu anda piyasa değeri 2.60 milyon Euro olan bir yat türüdür. Türk lirası ile yaklaşık olarak 17 milyon TL eden bu yatın özelliklerini aşağıdaki açıklama kısmından okuyabilir, detaylı bilgi için iletişim sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Toplam Uzunluk: 21.25m
Yaklaşık Ağırlık: 37,5 Ton
Yakıt Kapasitesi: 4100 Litre
Su Kapasitesi: 836 Litre ( Kalorifer Dahil)
Maksimum Hız: 34-34 Knot
Motor Tipi: Twin MAN V12-1400 Dizel Motor

Açıklama

Princess F70 yat mükemmel bir tasarıma sahip. Diğer modellerinde de olduğu gibi bu modelde de geniş bir kokpit alanına sahip. İç mimarisinde genellikle beyaz ve kahverengi tonları tercih edilirken camlar füme rengi olarak tasarımı kusursuzlaştırmış. İçerisinde minibar, lüks yataklar, deri koltuklar ve pratik açılıp kapanabilir masalar bulunan Princess F70 modeli, kiracılarına %100 memnuniyet garantisi veriyor.

Her amaca hitap etmeli şeklinde tasarlanan bu ultra lüks yatın içinde küçük bir mutfak da bulunuyor. Bu mini mutfakta bulaşıkları yıkamanız için musluk, hazır tabaklar hatta ve hatta bir fırın bile bulunuyor. Kokpite geçtiğinizde Princess F70 yatınızın nerede olduğunu gösteren bir ekran görebilirsiniz. Bu ekranda rotanızı çizebilir ve çevrenizi ekrandaki haritadan görebilir ona göre yönünüzü belirleyebilirsiniz.

Princess F70 Kokpit ve Kamaralar

Dokunmatik ekranda Radar, balık bulucu, kullanım klavuzu, araç rota çizici gibi özellikler bulunmakta. Radara dokunarak aktif ettiğinizde çevrenizdeki tüm araçları ekrandan görebilmektesiniz. Direksiyonun sol kısmında bulunan Side – Power butonlarına basarak aracı hızlandırabilir veya yavaşlatabilirsiniz.

princess-f70-8

Kokpitin sol tarafından aşağı inen merdivenlerde sağ tarafınıza baktığınızda aracın tüm elektronik aksanının kontrol edildiği bir panel görürsünüz. Buradan üst kısım açma kapama, demir atma, ışıkları açma – kapama gibi daha birçok alanı kontrol edebilirsiniz. Aşağı indiğinizde ise yatakların bulunduğu kamaralara erişebilirsiniz. Princess F70 Son derece lüks dizayn edilmiş televizyonlu, ışıklandırmalı kamaralarda konaklamak, tatil keyfinize prestij katıyor.

Yatakların bulunduğu kamaranın hemen sağ tarafında ise küçük bir lavabo ve küçük bir duş alanının bulunduğu küçük bir alan görebilirsiniz. Denize girip güneşlendikten sonra veya günlük duş alma ihtiyaçlarınızda burayı kullanarak duş ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Princess F70” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir