Princess 40M Süper Yat

Fiyatları Göster

Aylara Göre Günlük Fiyatlar
İlan Adı

Princess 40M Süper Yat

2013 Dünya Süper Yat ödülüne sahip Princess 40 M modeli kaliteyi, lüksü ve performansı sizlere yeniden sorgulatacak. Üç katlı aynı zamanda 130 metreden daha uzun olan bu seri süitlerinden ana kabine kadar tam bir sanat eseridir.

Açıklama

Princess 40M Süper Yat

Princess 40m üç katlı güverteye sahiptir. Komuta cephesi oldukça nefes kesicidir. Zarif mimarisinden adeta güç hatları fışkırmaktadır. Gözlerden uzak güneşlenme ve dinlenme yerleri, spa, özenle düzenlenmiş yemek alanları, plaj kulübü, lüks özelliklerinden sadece birkaçıdır. Şehrin gürültüsünden kaçmak ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenin tadına varın.

Princess 40M Yat Özellikleri

Princess 40M süperyat, şimdiye kadar kalıplanmış en büyük reçine ile doldurulmuş gövdeye sahiptir Beklediğiniz gibi, konaklama tamamen lüks içindedir. Yedi mürettebatın rahatlıkla ve tam bir mahremiyet içinde yaşayabilecekleri bir alan vardır..

40M modeli, birinci sınıf lüks motorlu yatlar üreten Princess’in şanına yaraşır modellerden birisidir. Kaliteyi her bir kıvrımda hissedebilirsiniz. Ses ve titreşim en aza indirgenir ve reçine demlenmiş gövde, yatın bu büyüklükte bir tekne için beklenenden çok daha hafif olduğu anlamına gelir. Güç, 23 knot’luk maksimum hız veren ikiz MTU’lardan gelmektedir. Seyir hızı 12 ila 14 knot civarındadır, Bu da tekneye saatte 250 ila 300 litre yakıt tüketimi ve 1.500 mil menzil sağlar. Güverte boşlukları çok iyi planlanan mükemmel bir yalıtıma sahiptir. Geniş bir ana güverte mutfak ve gövde pencereleriyle geniş manzaralar, yatın tasarımında göze çarpan ayrıntılardan bazılarıdır.Kıç garajı ,bir Jet Ski’ye ve özel olarak tasarlanmış  6.5m’lik kaburga barındırabilir. Tüm kıç alanı, su üzerinde büyük bir dinlenme alanı olarak ikiye katlanır.40M, Princess Yachts’ın teknik olarak en gelişmiş ve lüks süper yatları inşa etme kabiliyetini açıkça göstermektedir ve bu prestijli Dünya Süper Yat Ödülünü kazanan 40M tarafından kabul edilmiştir. Bu yat modelini Çeşme yat kiralama hizmeti veren Sava Yat Kiralama ile deneyimleyebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Princess 40M Süper Yat” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir