Princess 35M Lüks Yat

Fiyatları Göster

Aylara Göre Günlük Fiyatlar
İlan Adı

Princess 35M Lüks Yat

Bu yarı-özel motorlu yat,yüksek hızlı liman atlamalı olduğu gibi uzun menzilli düşük hızlı seyir yeteneğine sahiptir. 35M, çeşitli iç yerleşim seçenekleri ve sosyal arenalarda üç büyük adanmışlık sunuyor. Reçine infüzyonu ve Prenses mühendisliği standartları onu sınıfının önüne götürür. Princess 35M yatçılık deneyimini arttırma tutkusundan doğan lüks bir alan harikasıdır. Yenilikçi kokpit, çeşitli özelliklere sahip benzersiz bir arka ve öne bakan oturma alanına sahiptir. Ultra lüks iç mimariye sahip Princess 35M, lüks tatil arayanlar için biçilmiş kaftan.

Açıklama

En iyiyi isteyenlere göre, en iyi malzemelerle donatılmış Princess 35M modeli, yolcularını adeta mest ediyor. Lüks ve şık tasarımlı iç mimarisi, yatakları, yemek takımı ve tecrübeli personeliyle hizmet veren bu kiralık yat ile rüya gibi bir tatil geçireceksiniz. Sava yat kiralama güvencesiyle size tanıttığımız Princess 35M, kendi serisinin içerisinde en çok tercih edilen kiralık yat türüdür.

Princess 35M Yat İçeriği

3 adet kamarası bulunan Princess 35M içinde 1 adet çift kişilik yatak ve 2 adet tek kişilik yatak bulunuyor. Kiralama tercihi olarak 4 kişi kapasiteli olarak belirtilen bu mükemmel yatta isteğe bağlı olarak 6-8 kişi seyahat edebiliyor. Kaptan kamarası ise geminin ön kısmında bulunan antreden inilerek ulaşılan özel bir bölmede yer alıyor. Büyük bir alanı kaplayan oda yat sahibinin prestijini adeta ortaya koyuyor.

Dış tasarımından iç tasarımındaki yerleşimlere kadar en ince ayrıntısına kadar, detaylıca çalışılmış olan bu yatta zaman geçiren tatilciler son derece memnun bir şekilde tatillerini tamamlıyor. Diğer yatlara göre daha hızlı olan bu yat ile tüm ege kıyılarını saatler içinde gezebilme imkanına sahipsiniz.

princess 35m yat model

Modern bir tasarıma sahip olan bu yat her anlamda kullanışlı. Geminin arka bölgesinde oturma alanı bulunurken bar olarak kullanılan alan isteğe bağlı olarak yemek masasına da dönüşebiliyor. Bu sayede hem gereksiz yer kaplamıyor hem de şık bir dizayn sunuyor.

Bu yeni lüks harika yatı çeşme yat kiralama hizmeti sunan firmamızdan kiralayabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Princess 35M Lüks Yat” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir