Princess 30M

Fiyatları Göster

Aylara Göre Günlük Fiyatlar
İlan Adı

Princess 30M

Princess 30M’de konaklama; bir ana güverte, ana süiti de dahil olmak üzere beş kabine ayrılan on konuk için yeterli büyüklüktedir. Bu arada mürettebat bölümleri en fazla beş kişilik bir personele izin verir.

Açıklama

Genel Hatlarıyla Princess 30M

princess 30m

Princess 30M  konaklama bakımından bir ana güverte, ana süiti de dahil olmak üzere beş kabine ayrılan on konuk için yeterli büyüklüktedir. Bu arada mürettebat bölümleri en fazla beş kişilik bir personele izin verir.

Princess 30M temel özellikleri arasında isteğe bağlı spa havuzuyla donatılmış geniş bir güneşlenme terası yer alır ve bu alan açık havada dinlenmek için idealdir. Motoruna değinecek olursak , 22 knot maksimum hıza izin veren bir çift 1.900 beygirlik Caterpillar C32 ACERT dizel motor bulunur.

Princess 30 M ile Kendinizi dünyanın en lüks yükseltilmiş pilothouse yatlarından birine bırakın. Farklı tasarımı ile, Flybridge geniş şezlonglar, kanepeler, yemek alanı, ıslak bir bar ve hatta isterseniz bir spa banyosu bulunmaktadır.

Princess 30M Tasarımı Hakkında

Princess 30M

Princess Tasarım Stüdyosu, iç tasarım tutkunuzun özünü yakalamak için Sınıfında lider iç hacim ve baştan sona el işi kaplamaya sahip olması ile oldukça prestijlidir. Ve konuklarınız için  aralarından seçim yapabileceğiniz üç veya dört güzel döşenmiş en-suite kabin seçeneği ile donatılmıştır.

Şu anda Princess M Class tasarımı, cesur, çağdaş hatlara sahip inanılmaz geniş bir yat olan 30M, ana güverte ana paketi de dahil olmak üzere beş adede kadar çift banyolu kabin sunuyor.

Hem güverte hem de iç tasarım gerçekten olağanüstü. Kıç kokpiti, ıslak bir çubukla donatılmış ve flybridge çıkıntısının altında gölgeli, rahat ve ferah bir oturma alanına sahiptir. İkiz kıç yatırması kapıları hidrolik yüzme platformuna ve 4,5 metrelik bir ihaleyi barındırabilen ve su sporları için mükemmel olan kıç garajına sahiptir.

Princess 30M

Ana güvertede, salon, çeşitli oturma ve yemek seçeneklerinin yanı sıra sancak tarafında bir balkona açılan geniş sürgülü kapıları birleştirme seçeneği ile müşterilere seyir tarzına uyacak şekilde yapılandırılabilir. Master Suite, ileri bir konuma sahiptir ve alt güvertede üç veya dört güzel döşenmiş en-suite konuk kabini ile tamamlanmaktadır.

Princess 30M

Princess 30M, mürettebatın hem konuk alanlarından bağımsız olarak hem de 35M ve üç katlı 40M ile paylaşılan bir tasarım felsefesi ile ayrı ayrı çalışmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Tüm M Sınıfı gemilerde olduğu gibi, iç kaplama da sahibinin özel zevklerine ve gereksinimlerine göre belirlenebilir. Princess Tasarım mükemmel yatlarını üretmek için her sahibiyle birlikte çalışan özel bir Tasarım Stüdyosu danışmanı ile birçok kişisel hizmet sunar. El yapımı dolaplar, mermer ve granit süitler ve güzel kumaş özellikli paneller ile son katın standardı olağanüstüdür. Princess 30M hakkında daha detaylı bilgi için Göcek yat kiralama hizmeti de veren Sava Yatçılık ile iletişime geçebilirsiniz.

Princess 30M Teknik Detaylar

Princess’in kompozit yapı teknolojisi ve ilerici tasarımı, 30M’nin eşsiz yerleşik deneyiminin arkasında yer alır ve sınıfın lider iç hacmi, optimum seyir verimliliği ve 30 knot’a yaklaşan, beklenen hızları sağlamak için ilgili ağırlık tasarrufu avantajları sunar.

İki 40kw jeneratör, kapsamlı bir kontrol ve izleme sistemi ve iticileri, stabilizatörleri ve 30M’nin çift ankrajlı vinçlerini çalıştırmak için tam bir hidrolik sistem de dahil olmak üzere mühendislik seviyeleri de en yüksek standarttadır.

Teknik detaylar
Tam boy: 30,45 metre
Genişlik: 7,05 metre
Su kesimi: 2,06 metre
Ağırlık: 98 ton
Yakıt kapasitesi: 12200 litre
Su kapasitesi: 1600 litre
Motor seçenekleri: 2 x MTU 12v2000 M94 1948beygir, 16v2000 M84 2217beygir, 16v2000 M94 2637beygir

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Princess 30M” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir