N-DWN - Sava Yatçılık -Göcek YatKiralama - www.savayatkiralama.com

Fiyatları Göster

Aylara Göre Günlük Fiyatlar

N-DWN

N-DWN Model motoryat ile seyriniz esnasında sizlerin ve konuklarınızın her türlü konforu düşünülmüştür. Tatilinizi sevdiklerinizle daha anlamlı hale getirmek için bu yaz denizin mavisine yelken açın.

Açıklama

N-DWN Genel Bakış

N-DWN Model motoryat ile seyriniz esnasında sizlerin ve konuklarınızın her türlü konforu düşünülmüştür. Tatilinizi sevdiklerinizle daha anlamlı hale getirmek için bu yaz denizin mavisine yelken açın.

NDWN-02

N-DWN, el yapımı Bodrum menşeili lüks sınıf özel yapım Fairline Squadron 65 tipi bir motoryattır. Bu motoryat 20,00 metre uzunluğunda 5,28 metre enindedir.

Lüks motoryat içerisinde 1 adet twin yataklı kabin, 1 adet kabin (ranza yatak),  Double yataklı kabin, 1 adet VIP Double kabin, 1 adet Master kabin her kabinde ayrı duş ve elektrik tipi tuvalet bulunmaktadır.

N-DWN motoryat 1000 HP Motor gücüne sahiptir.

Özellikler

Motoryatta 16 Kwa Onan enerjiye sahip jeneratör ve klima bulunmaktadır. Tatilinizde konforunuz için her şey düşünülmüştür. Seyriniz esnasında size eşlik edecek iki adet personelimiz de bulunmaktadır.

NDWN-03

Konukların rahatlığını önemseyen N-DWN motoryat modelinde Master kabinde LCD TV bulunmaktadır. Dışarıda güneşlenme minderleri ve yemek masası bulunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte keyifli sohbetleriniz için salonda oturma grubu bulunmaktadır.

Salonda yemek masası, Salonda müzik sistemi, personele ait ayrı bir kabin de yer almaktadır. Mototryatta bulunan her kabinde klima yer almaktadır. Toplamda 4 kabin bulunmaktadır ve 8 kişi rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. N-DWN model mototryat seyrinde oldukça keyiflidir. Seyrinizi daha da keyifli hale dönüştürecek olan ekstraya dahil Zodiac & motor, Tavla ve oyun kartları bulunmaktadır.

NDWN-05

Seyir esnasında her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek özellikte buz makinesi, buzdolabı bulunur. Seyrinizde daha keyifli vakit geçirebilmeniz için. Sava Yatçılık olarak yat kiralamada son derece profesyonel hizmet verdiğimiz lokasyonlardan biri de Bodrum’dur. Bodrum denizin mavisinde aileniz ya da sevdikleriniz ile doyasıya bir tatil için Bodrum Yat Kiralama ile hizmetinizdeyiz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“N-DWN” için yorum yapan ilk kişi siz olun