Ferretti 920 Pure Yat - Sava Yat Kiralama-Bodrum Yat Kiralama

Fiyatları Göster

Aylara Göre Günlük Fiyatlar

Ferretti Yachts 920 Pure

Ferretti 920 Pure Yat, konuklara tüm alanlarda eşlik eden, böylece su üzerinde gerçek bir lüks villa haline gelen, rakipsiz bir yattır. Mimari, yeni malzemelerin ve kumaşların sıcak renkleri, teknedeki atmosferi hiç olmadığı kadar misafirperver kılıyor.

Açıklama

Ferretti 920 Pure Yat Modeline Genel Bakış

Ferretti 920 Pure Yat ,Denizcilik dünyası devinin sakin gücünü tümüyle sergiler. Sadece büyüklüğü açısından değil, yenilikçi doğası nedeniyle de istisnai bir yattır.

Yatın, suya etkileyici bir varlık sağlamasının yanı sıra, gövdenin öne doğru ilerleyen kısmı, ana güvertede “geniş gövdeli” bir ana süite de yer vermiştir. Yatın “kalın” karakteri, kaldırım yürüyüş yollarının ötesinde devam eden ve ana kabindeki pencerelerin tasarımını “kesen” tüfek tarafından vurgulanır.

"<yoastmark

Görkemli Ferretti  920 Pure Yat (28.49 metre LOA) anında göze çarpıyor. Bu arada, gövde 23.98 metre uzunluğunda olduğundan, eğlence amaçlı bir tekne olarak kaydedilebilir.

Ferretti 920 Pure Yat Tasarımı

Dinamik profili, yakın zamanda piyasaya sunulan modellerin uluslararası başarısına yol gösteren ve filosunu tamamen modernize eden stilistik tasarım özelliklerini geliştiriyor. Yükseltilmiş ileri bölüme ek olarak, diğer çarpıcı yönler arasında dikkate değer sayıda dinlenme alanı ve dış mekanlardaki lüks mobilyalar bulunur.

Muhteşem iç mekanlar, daha yüksek kategorideki modellerde bulunan versiyonlara rakiptir. Pilot ev “fütüristik” bir tasarıma sahip teknik bir alandır. Kaptan, bir sonraki jenerasyon direksiyon sistemi ve tümleşik izleme sistemlerini ve navigasyon cihazlarını kapsayan bir dizi dokunmatik ekranla donatılmış büyük kontrol istasyonu sayesinde tüm yatları buradan çalıştırabilir.

"<yoastmark

Ferretti 920 Pure Yat, şıklık ve stille yelken açmanın keyfini en üst düzeye çıkaran bir modeldir. Klasik çizgilerin hakim olduğu modelde evinizin konforunu yakalayacaksınız.

Ferretti 920 Pure Yat Sportif ve Dinamik Özelliği İle Dikkat Çekiyor…

Ferretti 920 Pure Yat, konuklara tüm alanlarda eşlik eden, böylece su üzerinde gerçek bir lüks villa haline gelen, rakipsiz bir yattır. Mimari, yeni malzemelerin ve kumaşların sıcak renkleri, teknedeki atmosferi hiç olmadığı kadar misafirperver kılıyor.

Beyaz lake tavanlar, ağartılmış meşe döşemeler, deri döşemeli mobilyalar, kum, kaşmir ve sepya rengindeki detaylar ve açık renkli mermer ile güzel bir şekilde birleşiyor. Azaltılmış malzemelerin, temel ve rafine edilmiş malzemelerin ve iyi bilinen tasarımcı markaların mobilyalarının özenle seçilmesiyle hayata geçen kromatik bir uyum.

Ferretti 920 Pure Yat Ana Güverte

Ağartılmış meşe parke döşemeli salon tamamen Minotti tarafından döşenmiştir: kordon rengindeki İskender koleksiyonunun L şeklindeki koltuğundan, kumaş üzerine gölgeli ve koyu renk kontrastlar yaratan özel melanj efektine sahip Prens’e 50’li yılların klasik tasarımını yansıtıyor.

Hal böyle olsa da, mekana bir karakter notunu veren Damier Osmanlı ile birleşmiş koyu deri döşemeler sayesinde mükemmel uyum sağlayan koltuklardır.

Salonun kompozisyonu, güçlü bir heykel baskısına sahip bir sehpa ile tamamlanmıştır Ying & Yang gibi, yatın iki tarafını birleştiren, rafine ve modern olan ve de özel silindirik şekli karakterize eden siyah ve beyaz bir oyun alanı yaratan kalkanlar iki mahsup yarım daire şeklindedir.

ferretti pure 920
ferretti pure 920

Kontrastların ve gölgelerin oyununu uyandıran Waves sehpa, boyalı alüminyum yapılı – Dışta Kum veya Açık Bronz, İçinde Kalaylı – ve füme bir gri cam tavan, okyanus dalgalarının dalgalı profiline doğrudan ve çekici bir referans sağlamaktadır.

Büyük bir yan kapı ile dış mekana açılan yemek alanında, kasıtlı olarak basit çizgilere sahip Catlin yuvarlak tablası, mobilyaların özel yapım kapılarının paslanmaz çelik profilini ve üstünü içten yandıran parlak bir krom kaideye sahiptir.

Gri renkli füme cam, sekiz zarflama ile birlikte, melanj külüne döşenmiş Aston Yemek sandalyeleri, resmi şıklık ve konforu mükemmel bir şekilde harmanlandı.

Ferretti 920 Pure Yat Dizaynına Yakından Bakalım

Ferretti 920 Pure Yat  Modeli, selefinde olduğu gibi, gövdenin öne çıkan bölümü, ana güvertedeki geniş gövdeli ana süitin tanıtımını sağladı. Yatak tamamen yeni bir konfor ve şık çizgiler seviyesi sağlayacak şekilde yeniden tasarlandı.

Açık renk deri kaplamalı, tepeli çizgili cevizdeki tabanı olan bir yapı ile desteklenen yatak, yastık ve karyolalarda kullanılan gri tonlarda Minotti kumaşlarla zenginleştirilmiştir.

Yatağın üzerindeki büyük ayna, kabinin cömert büyüklüğünü vurgular. Döşeme ise, gömme aydınlatmaya sahip geniş bir gömme dolap ve tamamen çıkarılabilir bir ayakkabı rafı ve okyanus mavisi renginde Creed kanepe, okyanus penceresinin renginde, deniz manzarasıyla büyük pencerelerden hayranlıkla izlenebilir dışarıdan çarpıcı bir manzaraya sahiptir.

Ferretti 920 Pure Yat  Adeta Bir Tasarım Harikası

Kitaplıklar ve mobilyalardan Gentili & Mosconi’nin hazırladığı çarşaf ve yataklara kadar renkler dahil her şey özenle incelenmiştir.Tam kirişli banyo, ön güvertede biraz alçaltılmış bir seviyede bulunur ve büyük aynalara sahip olan baş, duş ve lavabo alanını içeren üç bölgeye yerleştirilir.

Ankastre lavabolardan duş duvarlarına ve ısıtmalı zemine kadar tüm banyo, yatın diğer tüm alanlarının renklerini yansıtan açık renklerde zarif bir mermerle kaplanmıştır.

Güvertenin orta kısmı, gemideki akışları kontrol etmektedir. Sol tarafta, dümen istasyonuna veya dış geçit üzerine çıkabileceğiniz mutfakların erişimi vardır. İleriye doğru gittiğinizde, mürettebat alanına inen merdivenlerden sonra teknik ve sistem izleme alanına gelirsiniz. Sancakta, geniş bir depolama alanı ve gündüz tuvaleti ile alt güverteye erişim vardır.

Tavan penceresi ile aydınlatılan parke; merdiven, ayna ve deri duvarla çerçevelenmiştir ve en iyi malzemeleri içeren alt lobiye yönlendirmektedir. Kabin kapıları için deri, çelik ve Zimmer & Rohde tarafından duvar kaplamaları uygulanmıştır.

Ferretti 920 Pure Yat Alt Güverte

Alt güvertesinde misafir alanında üç büyük en-suite kabin vardır. Usta kabin olarak adlandırılan arka koltuklu, tam kirişli çift kişilik bir süit ve liman tarafında ikinci bir VIP süit.

Tek yataklı konforlu bir üçüncü kabin uyku alanını tamamlar. Bu kabinlerde ve banyolarda bulunan döşemeler, özelleştirmelere rağmen, ana kabinde kullanılan grafit renkli kabuki kumaşındaki Minotti başlıkları da dahil olmak üzere, üst güverte ile aynı malzeme ve renk etkileşimine sahiptir.

Mürettebata ait alana özellikle dikkat edilir. Kaptana ait özel kabin, mürettebat için iki ayrı kabinde, ayrı bir duş ile çamaşır alanı ortak banyoya yerleştirilmiştir.

Ferretti 920 Pure Yat Dış Cephe

Dış alanlar, İtalyan dış mekan mobilya markası Roda’nın sonuncusu hem yerleşik hem de bağlantısız, rahatlama ve lüks mobilyalar için etkileyici bir alan sunar. İleri alan, bu büyüklükteki bir Ferretti Yat gemisinde şimdiye kadarki en geniş alandır.

Güverte üzerindeki güneş yastığı, ön tarafa bakan iki geçit kanepeyle donatılmıştır. Güneşlikle korunabilen ve gölgelendirilebilen sehpalarla tamamlanmış geniş bir salon oluşturulmuştur.

"<yoastmark

Köprü, özellikle merkezde ve kıçta rahatlamaya adanmış panoramik bir güvertedir. Yemek alanına ve açık hava dümen istasyonuna bakan sert bir tepe ile kaplıdır. Aşağıdaki çubuk ünitesi, her bir sahibin özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde yapılandırılabilir ve Roda’nın Harp 350 serisinden iki adet tabureye sahiptir.

Ferretti 920 Pure Yat İç Mekan

İç mekanın ışığı, doğal renkleri ile tüm dış mekan ortamlarında olduğu gibi tekrar yansıtılmaktadır. Geniş yemek alanında, Light Pier koleksiyonundan bir masa bulunur, üstü süt beyazı kaplamalı çelik ayaklarla birleştirilmiş tik kaburgalardan yapılmıştır.

Yemek alanı, tik oturma yeri, beyaz boru biçiminde alüminyum yapı ve kum renkli Batyline kumaş döşeme ve beyaz yastıklar ile birlikte sürümde mevcut olan Piper serisinden sekiz konforlu sandalye ile tamamlanmaktadır.

Kıvrımlı alanda, ayarın sürekliliği, Piper koleksiyonundaki diğer unsurları içeriyor. Rahat L şeklinde modüler beş kişilik bir kanepe ve beyaz dokuma kumaştan bir Osmanlı merkezi, bir sehpa ve iki şezlong Hafif tik ve süt beyazı tübüler metal yapı hakimdir.

Kokpitte, çelik ekler ve Ferretti Yat  logosuyla tik olarak özel dış mekan yemek masası için bir koltuk takımı veya Ferretti Yat logosunun yanı sıra kordonlu sırtlık ile karakterize edilen beş tik sandalyenin eşliğinde özel bir açık yemek masası için koltuk olarak kullanılabilen çok amaçlı bir kanepe bulunmaktadır.

Renkli, örgülü kayışlar, kıç tarafındaki denizaltı şapkası, garaj kapısını ve yüzme platformunu hareket ettirmek için kullanılır. Geniş bir plaj kulübünün tüm konforunu sunan ve mürettebatın 4 metreye kadar olan bir ihaleyi kolayca yönetmesini sağlar.  Tüm bu şahane sisteme sahip Ferretti  920 Pure Yat modeline Bodrum yat kiralama hizmeti veren Sava Yat Kiralama aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ferretti Yachts 920 Pure” için yorum yapan ilk kişi siz olun