Ferretti 850 Yat - Sava Yatçılık- Bodrum Yat Kiralama

Fiyatları Göster

Aylara Göre Günlük Fiyatlar

Ferretti 850 Yat

Yatın, güçlü ve agresif bir kişiliğe sahip olan aynı zamanda keskin açılarla karakterize edilmiş koyu renkli profili ile  hemen göze çarpmaktadır.

Açıklama

Ferretti 850’ye Genel Bakış

Ferretti 850 Yat, sağlam ve baştan çıkarıcı, net açılara sahip temiz ve dinamik profili sayesinde göze çarptığı andan itibaren herkesi kendine hayran bırakır. Dış profilde uzun pencere formları ve genel hatlarıyla yalınlığı dikkat çekici yenilikler sunmaktadır.
Dış tasarımındaki sadeliğin yanı sıra içeride şaşırtıcı sayıda değişiklik sunmaktadır. Ferretti 850’nin tasarımcıları dışarıda sadelikle yetinmiş olsalar da, içeride bu boy bir teknenin nasıl olması gerektiğine dair fazlaca yenilikçi fikirler ortaya çıkarmışlardır.

ferretti 850
ferretti 850

Yatın, güçlü ve agresif bir kişiliğe sahip olan aynı zamanda keskin açılarla karakterize edilmiş koyu renkli profili ile  hemen göze çarpmaktadır. Uzun pencere formlarıyla doğal ışık miktarı en üst düzeye çıkarken, içeriden muhteşem manzaralar yakalayabilirsiniz.

Ferretti 850 Tasarımı

Hem güverte katında hem de alt katında farklı yerleşim planları barındırmaktadır. Tekne iki katlı olmasının yanı sıra güverte, dümen köşkünden biraz daha aşağıda kalmaktadır. Bu da motoryat standartlarında uygulanan pilot kabinini yükseltme tekniği ile daha gösterişli hale getiriyor. Güverte katında dümen köşkünün hemen ilerisinde, kavisli pencerelerin altında mürettebat masasının olduğu bölümde mutfak yer alıyor.

ferretti 850

 

Salona ayrılan alan epey geniş olmasının yanı sıra iç mekanlara uygulanan mimari tasarım son derece yenilikçidir. Salondaki alandan mürettebat kamarasına doğru bir geçiş uzanmaktadır

Dümen köşkü oldukça ciddi bir havaya sahip aynı zamanda gözlerden uzak loş bir havaya sahiptir. Ferretti 850 Yat kullanıcılarının özellikle bu bölüme bayıldıkları yönünde geri bildirimler mevcuttur. Bodrum Yat Kiralama hizmetinde güvenilir isim olan Sava Yat Kiralama ile iletişime geçerek, Ferretti 850 Yat hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ferretti 850 Yat” için yorum yapan ilk kişi siz olun