Ferretti 550 Yat - Sava Yatçılık - Çeşme Yat Kirlama

Fiyatları Göster

Aylara Göre Günlük Fiyatlar

Ferretti 550 Yat

40 seneyi aşkın süredir flybridge motoryatlar üreten Ferretti, 550 modelinde daha yuvarlak ve zamandan arındırılmış hatlar tercih ettiğini görüyoruz

Açıklama

Ferretti Yat 550 Yenilenmiş ve yeni hayranlar kazanmaya hazır bir şaheser. Filodaki en sevilen modellerden birinin bu yeniden düzenleyicisi ile denizi hiç hayal etmediğiniz şekillerde keşfedin.

ferretti 550

En yenilikçi özellikleri, İtalyan lüks sahnesinin prestijli isimleriyle ortaklaşa, daha da özel bir iç tasarımla geliştirildi. Gövde tasarımının nadir özgünlüğü, çeşitli iç düzenleri ve makine dairelerinin düzenlenmesi ile Ferretti Yat 550 zarafet, pratiklik ve baştan çıkarıcı güzel çizgileri birleştiriyor.

Ferretti Yat 550’ye Genel Bakış

Üç büyük gövdeli pencere, kabinleri doğal ışıkta yıkayarak ve içeriden mükemmel manzaralar açmaktadır. Genel görünüme mükemmel uyum sağlar. Kabinler, fevkalade estetik için fiberglas çerçevesiz camın içine gömülür.

Alçaltılmış flybridge ve tekerlek yuvası üzerindeki yeni ileri salon alanı, yatın akan hatlarını bozmadan mahremiyet içinde dinlenmek için açık havada alanlar sunmaktadır. Dostluk ve inceliğin harmanlanmış karışımı ile Ferretti Yat  550, çekiciliği sürecek bir yattır.

Ferretti 550 Yat Özellikleri

Ferretti Yat 16,90 metre boyunda ve 4,86 ​​metre genişliğindedir. İkiz 715’er beygirlik Cummins dizel makineleri Ferretti tarafından standart olarak sunulmaktadır. Böylelikle 30 Knot sürate erişilebilmektedir. Ferretti’nin başka motor seçeneği sunmadığı 550 modeli; 25, 26 knot süratlerde rahatlıkla uzun seyirler yapabiliyor.
Ferretti’nin alışılageldik dümen istasyonu pozisyonuna 550’de de rastlıyoruz.

20 yılı aşkın süredir karşımıza çıkan dümen şekli, bu yeni orta sınıf modelde de aynı şekilde tasarlanmış. Bunun yanı sıra, gaz kolu ve kontrol panelleri olabilecek en konforlu biçimde yerleştirilmiş.

ferretti 550 yat

Yoğun dalgalı sularda konforunuzu maksimize eden Seakeeper gyrostabilizer sistemi sayesinde akıntının içinde, dalgaların arasında durduğunuz zaman bile koşulların bu denli rahatsız edici olduğunu farketmeyeceksiniz.

40 seneyi aşkın süredir flybridge motoryatlar üreten Ferretti, 550 modelinde daha yuvarlak ve zamandan arındırılmış hatlar tercih ettiğini görüyoruz.İç mekan oldukça aydınlıktır. Bunu daha büyük pencerelerin varlığına ve daha çok lumboz kullanılmasına bağlayabiliriz.

Ferretti Yatların genel özelliği olan geniş flybridge alanı bu modelde de göze çarpmaktadır.  Ayrıca ön güvertede yer alan teras bölümünde dış mekanda bulunan alanlara ayrı bir ambiyans katılmıştır. Alıcıya 3 farklı tavan seçenekleri sunulur. Bunlar hardtop tavan,açık ya da biminili tavan seçenekleridir. Yatın kıç tarafında hidrolik yüzme platformunda ayrıca Williams 325 jet itişli bot taşınabilmektedir.

Teknik Özellikleri ile Ferretti 550 Yat

Yatın Tam boyu 16,90 metre,  Maksimum genişliği ise 4,86 metre, Su kesimi 1,51 metre, Ağırlık 29960 kg, maksimum sürat 30 knot, seyir sürati 26 knot,yakıt menzili ise 300 deniz milidir. Ferretti Yat 550 Hakkında detaylı bilgiyi Çeşme yat kiralama hizmeti de veren Sava Yat Kiralama’dan alabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ferretti 550 Yat” için yorum yapan ilk kişi siz olun