Bavaria Cruiser 37 - Sava Yatçılık -Çeşme Yat Kiralama

Fiyatları Göster

Aylara Göre Günlük Fiyatlar

Bavaria Cruiser 37

Bavaria Cruiser 37 Performans ve mekan bakımından, sportif olmaktan hoşlanan, ancak boş zamanlarının rahatlatıcı yönünü de ihmal etmek istemeyen denizciler için bir seyir yattır.

Açıklama

Bavaria Cruiser 37 Genel Bakış

Bavaria Cruiser 37 Performans ve mekan bakımından, sportif olmaktan hoşlanan, ancak boş zamanlarının rahatlatıcı yönünü de ihmal etmek istemeyen denizciler için bir seyir yattır. Her şeyi rahat ve ferahlıkla alan dört kişilik 2 kabinli versiyon veya altı kişilik 3 kabinli versiyon. Cruiser 37 mükemmel bir sportiflik ve keyif sunar.

bavaria cruiser 37

Bavaria Cruiser 37 ile son derece güçlü sportif yelken özelliklerine sahip olursunuz. Bununla birlikte, Cruiser 37 sadece iyi değil aynı zamanda güvenli yelken özellikleriyle de karakterize edilir. Yelken söz konusu olduğunda, kişisel yelken stilinize uygun seçeneklere sahip olabilirsiniz. Tasarımcı ve tekne yapımcılarından oluşan ekibimiz son derece mükemmeliyetçidir. Güverte ve kokpit düzeni tam da bu nedenle yılların deneyiminin toplamıdır. Cruiser 37, piyasada benzeri olmayan bir şekilde tasarlanmıştır. Yolculuk sırasında ailenize ve arkadaşlarınıza en üst düzeyde güvenli ve rahat yolculuğu sunmaktadır.

bavaria cruiser 37

Cruiser 37, güvertenin altında bu büyüklükteki bir yelkenli yattan beklediğinizden daha büyük görünmektedir.

Cruiser 37 Tasarımcıları binlerce saatini planlama, geliştirme ve ayarlamalar için harcamaktadırlar. Günün sonunda güverte altındaki her şey mükemmel olmalı. Bu nedenle, her çizgi ve her ışık demeti, ekibimizin yüksek standartlarını ve en nihayetinde sizin de beklentilerinizi karşılamak için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Öyle ki bir alan hissine gelince, 40 metrelik bir yattaymış gibi hissedeceksiniz.

bavaria cruiser 37

Biraz odaya mı ihtiyacınız var? Bavaria Cruiser 37 Teknede yaşamın her ihtiyacını karşılayan akıllı mekansal tasarıma sahiptir. Her kenar, köşe ve kapı çerçevesi masif ahşaptan yapılmıştır. Bu özellik aynı yat sınıfında benzersizdir. Panoramik pencereler doğal ışık ve daha fazla alan hissi sağlar. Orada da büyük bir çift paslanmaz çelik evye bulunur. Bavaria Cruiser 37 Büyük salonda 6 kişilik yeterli bir alana sahiptir. Tüm modern olanaklarla, yoldayken bir otelde olduğunuzu hissetmek. Siz, aileniz veya arkadaşlarınız için ön kabinde ekstra bir yatak bulunur. Burada kimseyi rahatsız etmeden uzanabilirsiniz. Bavaria Cruiser 37 Ekstra yüksek arka kabindeki baş boşluğu, ekstra yüksek kıç kabindeki kafa alanı, ekstra pratik raflar, ekstra güzel tasarım…

Kısacası Bavaria Cruiser 37’deki profesyonel  Alman mühendisliğini Çeşme Yat Kiralama Hizmeti verdiğimiz Sava Yatçılık farkı ile yaşayabilirsiniz.

Bavaria Cruiser 37 Teknik Özellikler

Tam boy 11,30 m
Gövde Uzunluğu 10,90 m
Su Hattı Uzunluğu 10,22 m
Genişlik 3,67 m
Salma derinliği (ort.) 1,95 m
Kısa salma derinliği (ort.) 1,63 m
Boş Ağırlık (ort.) 7.000 kg
Ballast (ort.) 2.080 kg
Engine, Volvo Penta with Saildrive D1-30
Motor Gücü 20,9 kW/28,4 hp
Mazot Tankı (ort.) 150 l
Su Tankı (ort.) 210 l
Kabinler – Heads, standart 3
Çekek, standart version 4
Yükseklik, salonda (ort.) 1,95 m
Anayelken ve Genoa, standart, standart (ort.) 65 m2
Direk Yüksekliği, su hattından (ort.) 16,82 m
KABİNLER
Kabinler – heads 3
Kişi Sayısı 8
Çekek 4/6

 

 

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bavaria Cruiser 37” için yorum yapan ilk kişi siz olun