Bavaria C45 - Sava Yatçılık -www.savayatkiralama.com

Fiyatları Göster

Aylara Göre Günlük Fiyatlar

Bavaria C45

Açıklama

Bavaria C45 Genel Bakış

bavaria c45

Bavaria C45 tasarlandığında, insanların büyük bir yüzme platformu, büyük kokpit ve parlak salon gibi özellikleriyle ve aynı zamanda en yüksek esnekliğe sahip bir yatla insanların kendilerini evlerinde hissedecekleri bir yat üretilmesi hedeflenmiş. Bu modelin Kullanılabilir iki sürüm vardır: “Tatil” ve “Stil”. Yeni Bavaria C45, çok yönlüdür.

İç mekanı ile Bavaria C45

bavaria c45

60 m² İyi bir iç mekan her zaman stil ve işlevselliğin mükemmel bir kombinasyonudur. Bavaria C45’te, özellikle ahşabı seçerek stili sahibi bir yatın keyfini sürebilirsiniz. Klasik maun, beyaz meşe veya zarif ceviz. Karadaki eviniz kadar rahat hissedebileceğiniz, tümü güverte altında doğal parlak bir ortam oluşturmaktadır.

Bavaria C45 Dış cephe

bavaria c45

Maurizio Cossutti ve ekibi Bavaria C45’in tasarımında ustalaştı. Net çizgileriyle gerçekten eşsiz bir şaheser oluşturdular. Üç büyük pencereli uzun bir gövde, uzun bir pencere şeridi, dar görünümlü bir üstyapı. Kısacası süper yat tarzında bir siluet. Bu yat, 45 metrelik yelkenli yat segmentinde tamamen yeni, taze bir ton oluşturuyor. Şık ışık şeridi ile salona parlaklık katmak için ekstra uzun pencereler eklenmiştir.

XXL banyo platformları ile herkesin kendine bir yer bulabileceği 2,38 metre genişliğinde yüzmek veya dalışa hazırlanmak için enfes bir alandır.

bavaria c45

Barbekü ızgaralı ıslak barı ile Kokpit alanı barbekü alanına dönüşür.

Kokpit alanındaki güneşlenme yüzeylerine bir alternatif arıyorsanız, ön güvertede ve bomun altında ekstra güneşlenme alanları bulacaksınız.

Net tasarım, Bavaria C45’e hakimdir. Tüm kapaklar güverteye gömülüdür ve ideal aydınlatma ve havalandırma sağlar. Yürünebilir güverte ve üst yapı herhangi bir basamak veya kenar olmadan düz bir haldedir. Kokpit yelken ve dinlenme alanı şeklinde ikiye ayrılmıştır

 

Bavaria C45’te Eğlence Güvenlikle Buluşuyor

Bavaria C45 bir yandan harika yelken performansı, diğer yandan güvenli yelkencilik sunar. Arka kokpitteki iki direksiyon kaidesinden kırpıp yönlendirebilir, dört vinci kullanarak yelkenleri her duruma dikkatlice ayarlayabilir ve düzeltebilirsiniz. Dümen standı ayrıca tüm navigasyon ekipmanı, yelkenler ve gelecek parkur üzerinde mükemmel bir görünüm sağlar.

Bavaria C45’in Dış Özellikleri

Tasarım ve konfor açısından, Bavaria C45 kendi içinde bir vurgu. Ancak, bu kategoride bir yat için alışılmadık olan bazı diğer özellikleri tanımlamak istiyoruz.

bavaria c45

Filika Garajı

Barbekü ızgara ile ıslak bar

İkiz masa kokpiti

XXL yüzme platformları

Kokpitte güneşlenme alanları

Güvertedeki kapaklar

Kendiliğinden yapışan pergel

Çift tekerlek direksiyon

Tik güverte

Gövde pencereleri

Ekstra güneşlenme alanları

Şık ışık şeridi

Güverte altı

gövde

Önceden dengelenmiş dümen bıçağı

Bavaria C45’in hedeflerinden biri de hızdır. Bavaria C45’in genel tasarımı netliğin bir resmidir ve güverte düzeni de açık ve karmaşıktır. Yelkenlerin tüm yanları ve çarşafları üstyapının içinde kıç tarafına doğru akmaktadır. Yelken performansına gelince, bu yat ağır koşullar altında bile güvenlidir. BAVARIA C45, yelken altındaki ve limanda manevra yaparken her dümen hareketine uyar. 12 kn gerçek rüzgar hızında VPP yelken performansı; % 103 Pergel ve Gennaker; derin omurga 2.20 m. Artık kendi yatınızda bile gezinebilirsiniz.

Bavaria Yat artık teknelerini akıllı hale getirerek neredeyse tüm yatın tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan çalıştırılmasına izin vermektedir.

 

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bavaria C45” için yorum yapan ilk kişi siz olun