Bavaria 30 Cruiser - Sava Yat Kiralama -Göcek Yat Kiralama

Fiyatları Göster

Aylara Göre Günlük Fiyatlar

Bavaria 30 Cruiser

Açıklama

Bavaria 30 Cruiser

Bavaria 30 Cruiser

Bavaria 30 Cruiser 9.47 m uzunluğundadır. Yelkenli yatın demeti 3,29 m’dir. Teknenin derinliği 1.85 m’dir. Bavaria 30 Cruiser içerisine en fazla 5 mürettebat üyesi alabilirsiniz. Bu gemi seyirinde oldukça keyiflidir. Teknede 2 kabin vardır. Konukların rahatlığını önemseyen bu modelde için 1 duşlu tuvalet vardır. Bavyera 30 Cruiser toplam yelken alanı 46-48 m2’dir. Dizel tankı 90 litre kapasiteye sahiptir, su deposu 140-150 l’ye kadar sahiptir. Yelkenli birimin bu versiyonunda Volvo Penta 19 HP motorları bulunmaktadır.

 

Tam boy 9,47 m
Gövde Uzunluğu
Su Hattı Uzunluğu 8,25 m
Genişlik 3,29 m
Salma derinliği (ort.) 1,85 m
Kısa salma derinliği (ort.)
Boş Ağırlık (ort.) 4.191 kg
Ballast (ort.) 1.001 kg
Engine, Volvo Penta with Saildrive D1-30
Motor Gücü 20,9 kW/28,4 hp
Mazot Tankı (ort.) 95 l
Su Tankı (ort.) 150 l
Kabinler – Heads, standart 2
Çekek, standart version 6
Yükseklik, salonda (ort.) 1,85 m
Anayelken ve Genoa, standart, standart (ort.) 65 m2
Direk Yüksekliği, su hattından (ort.) 14,10 m

KABİNLER

Kabinler – heads 2
Kişi Sayısı 6
Çekek

 

Bu Bavaria 30 Cruiser Alman Bavyera filosunun Benjaminidir. Yine de, yelkenciliği eğlenceli ve konforlu hale getiren tüm özelliklerle donatılmıştır. 30 feet uzunluğuyla eşsiz bir alan sunar ve hem yelken altında hem de motorda çok iyi seyir performansına sahiptir.

Tasarımı ile Bavaria 30 Cruiser

Bavaria 30 Cruiser

Pratik ve geniş kokpit banklarda tiklere sahiptir ve bir liman çadırı ile tamamen kaplanabilir. Merkezde, tekneyi daha erişilebilir hale getiren Lewmar katlanır direksiyon simidine sahiptir. Sancak dolabı çok derindir ve büyük nesneler için bol miktarda depolama alanı sunar. Katlanabilir kokpit, pratik depolama da sağlar.

Direksiyon simidinin arkasından, teknenin tamamı iyi bir görüşe sahiptir ve tüm navigasyon aletleri erişilebilir durumdadır. Yüzme platformuna dümenci tezgahı kaldırılarak ulaşılabilir. Salon, deniz tasarımıyla güzel döşemeli rahat bir atmosfere sahiptir. İç düzen, dikkat çekici düzgün ahşap kaplama ve çok fazla depolama alanı ile çok pratiktir.

Ön ve arka iki çift kabinde 4 yatak bulunmaktadır. Salondaki kanepe de yatak görevi görebilir. Baş sancak ve elektrikli tuvalet yanı sıra bir lavabo ve duş vardır. L şeklindeki mutfak modern bir lavabo, ocak, fırın ve serin bir kutuya sahiptir. Sancağın tersi, Webasto ısıtma sistemi için VHF, şalt paneli ve termostat ile birlikte grafikleştirilebilir. Motora, merdivenlerdeki kaldırma kapağı ile kolayca erişilebilir. Sizleri Sava Yat Kiralama olarak Göcek Yat Kiralama Hizmeti ile Bavaria 30 Cruiser görmeye davet ediyoruz.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bavaria 30 Cruiser” için yorum yapan ilk kişi siz olun