AGN-01

AGN-001 Motoryat 22 Kwa enerjiye sahip jeneratör ve her kabinde de klima bulunmaktadır. Kısacası mavi turunuzda konforunuz için her şey düşünülmüştür.

Açıklama

AGN-001 Genel Özellikler

agn-angel

AGN-001 el yapımı Bodrum menşeili lüks sınıf bir motoryattır. 2016 yılında üretilen bu tekne 16,00 metre uzunluğunda 4,30 metre enindedir. Motoryat içerisinde 2 adet twin yataklı kabin, 1 adet Master kabin, her kabinde ayrı duş bulunmaktadır. Motoryat 2 x 550 HP Motor gücüne sahiptir. AGN-001 Motoryat 22 Kwa enerjiye sahip jeneratör ve her kabinde de klima bulunmaktadır. Kısacası mavi turunuzda konforunuz için her şey düşünülmüştür.

AGN-001 İç Mekan Özellikleri

agn-angel

Seyriniz esnasında size eşlik edecek iki adet personelimiz de bulunmaktadır.
tatilinizde konforunuzu son derece önemsiyoruz. Motoryatımızda flybridge, güneşlenme minderleri, dışarıda yemek masası, Flybridge’de yemek masası, salonda televizyon, VHF Radyo ve personel için ayrı bir kabin de bulunmaktadır.

Guy Couach tipi AGN-001 motor yatımızda seyir oldukça keyiflidir. Seyir esnasında her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek özellikte buz makinesi derin dondurucu ve buzdolabı bulunur.

agn-angel

Dalış yapmak isterseniz şnorkel ekipmanlarını da bulabileceksiniz. Olta ekipmanları sayesinde tatilinizde keyifli ve farklı vakit geçirmeniz mümkündür. Sava Yatçılık olarak yat kiralamada son derece profesyonel hizmet verdiğimiz lokasyonlardan biri de Bodrum’dur. Bodrum’da denizin mavisinde doyasıya bir tatil için Bodrum Yat kiralama ile hizmetinizdeyiz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“AGN-01” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?